Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Služby pro management

Chcete zlepšit komunikaci ve firmě? Mají jednotlivá oddělení problémy s řešením společných úkolů? Nebo prostě jen cítíte, že něco není úplně v pořádku?

Služby rozvoje managementu

Služby rozvoje managementu

Nejsme dodavatelé hotových řešení. Odpovědi na nejpalčivější problémy vaší organizace hledáme vždy společně s vašimi manažery v souladu s principy Action Learning. Action Learning je jeden z nejúčinnějších a z hlediska nákladů nejúspornějších nástrojů řešení problémů, rozvoje manažerských a vůdčích schopností, budování týmů a transformování organizací. Ohromný potenciál Action Learning spočívá v tom, že všech popsaných cílů dosahuje současně.

Action Learning zaměřuje svou pozornost na zkoumání samotného jádra fungování organizace, čímž posouvá fungování skupiny do oblasti učení se, rozvíjí kritické myšlení a vytváří vzájemný respekt mezi manažery na všech úrovních organizace.


 
 

Rozvoj manažerských dovedností

Čím schopnější management organizace má, tím efektivněji funguje – rychle reaguje na změny, lidé vědí, co mají dělat, nedochází k nedorozuměním a prodlevám. Jedním z pilířů manažerské praxe by proto mělo být průběžné vzdělávání se zaměřené na komunikaci, řízení týmů, jednání a optimalizaci procesů v organizaci.

Jak vám můžeme pomoci?

Připravíme a zajistíme vzdělávací program pro vybrané manažery nebo pro celý management vaší firmy. Nemáme žádná předpřipravená a obecně platná řešení. Vždy vycházíme z vašich vlastních manažerských zkušeností a reálných problémů vaší firmy a společně s vašimi manažery hledáme nejvhodnější řešení, která se mohou týkat například strategie organizace, způsobu propojení se zákazníky (strategický marketing) nebo nastavení manažerských systémů v oblasti řízení financí, informací, lidských zdrojů, procesů apod.

Služby rozvoje managementu
Máte zájem vzdělávat vaše manažery? Jsme vám k dispozici

Změny a rozvoj firemní kultury

Chybí vaší firmě jednotná vize? Neznají vaši zaměstnanci společný cíl? Uplatňují jednotlivá oddělení odlišné zásady při jednání s klienty? Vytvářejí se ve vaší firmě různé zájmové skupiny a týmová spolupráce nefunguje? Hlavním viníkem je s největší pravděpodobností nevhodná firemní kultura.

 

Jak vám můžeme pomoci?

V úzké spolupráci s vašimi manažery a vybranými zaměstnanci vám pomůžeme nalézt hodnoty, které by měly být sdíleny napříč celou vaší organizací Aby byly základní principy vaší nové firemní kultury správně pochopeny, uspořádáme sérii individuálních seminářů pro klíčové osoby vaší organizace.

Služby rozvoje managementu
Chcete pomoci změnit vaši firemní kulturu? Obraťte se na nás

 


 

Řízení mezinárodních týmů

Při spolupráci v mezinárodních týmech mají lidé z různého kulturního prostředí různé etické a morální zásady, systém hodnot či zažité zvyklosti. Na stejné argumenty reagují odlišně než lidé z naší kultury a jsou zvyklí na jiný způsob jednání. Tyto problémy významně ovlivňují produktivitu a fungování mezinárodních týmů.

Jak vám můžeme pomoci?

Se všemi zmíněnými problémy se můžete vypořádat pomocí vzdělávacích programů a konzultací zaměřených na řízení mezinárodních týmů. Naučíte se rozumět kulturním rozdílům a využít je ve váš prospěch, jak v mezinárodním týmu vést jednání a jak lidi v těchto týmech motivovat. V případě zahraničních manažerů se lze vzdělávací programy a konzultace zaměřit na českou mentalitu.

Potřebujete pomoci s řízením mezinárodních týmů? Nalezneme pro vás účinné řešení

Individuální konzultace a koučinky

Specializujeme se na individuálně přizpůsobené poradenství a vzdělávací programy v celé šíři managementu. Pro naše klienty definujeme firemní procesy, pomáháme s nalezením strategických cílů, s orientací firmy na hospodárnost, zaměřujeme se i na oblast marketingu, lidských zdrojů a řízení informací.

Zajímá vás individuální koučink či konzultace? Rádi vám poskytneme více informací

Kontaktní formulář

Máte zájem o studium, nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Vyplňte formulář níže a my se vám rádi ozveme.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.

MENU
int(0)