Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

 

Spolupracujeme

 • Logo BSN Business School Nederland (BSN)

  Partner TCBS jehož akreditaci využíváme. Spolupráce je ale oboustranná, protože pro BSN pořádáme např. kurzy International managementu v rámci jejich kurzů MBA.
  BSN je od roku 1988 největším poskytovatelem Action Learning MBA v Holandsku. Škola se neustále vyvíjí a buduje své pobočky po celém světě.

   
 • Logo NVAO NVAO

  Akreditační organizace Nizozemska a Vlámska NVAO byla založena nizozemskou a vlámskou vládou jako nezávislá akreditační organizace, jejímž úkolem je objektivně posuzovat odbornou úroveň a kvalitu vysokoškolského vzdělávání v Holandsku a Vlámsku. TC Business School stejně jako Business School Netherland má svůj Action Learning program MBA akreditovaný NVAO.

   
 • Logo Sheffield Hallam University Sheffield Hallam University

  Na programech DBA spolupracujeme s Sheffield Hallam University, která je jednou z nejprogresivnějších a nejvíce inovativních univerzit ve Velké Británii a jejíž výuka je podporovaná špičkovým výzkumem ve všech oblastech vědy.

   
 • ACBSP Accreditation Council for Business Schools Programs

  ACBSP je organizace, která akredituje vzdělávací programy na úrovni bakalářského, magisterského a doktorandského studia. ACBSP se zaměřuje na zlepšování kvality obchodních škol a programů po celém světě.

   
 • EDUQUA EduQua

  EduQua je švýcarská akreditační organizace kvality pro veřejné a soukromé vzdělávací instituce.

   
 • Association for Transnational Higher Education Accreditation

  ATHEA je mezinárodní asociace vysokých škol, která je akreditačním orgánem pro vysoké školy.  TC Business School je přidruženým členem ATHEA.

   
 • Management Press logo Management Press

  Nakladatelství Management Press vydává většinu nejdůležitějších knih o managementu, které používají naši studenti při studiu teorie v rámci studia 1. i 2. fáze Master of Business Administration. Nakladatelství Management Press vydává také knihy z autorské dílny lektorů TC Business School.

   
 • CZEPA velký logo 20 Kč pro CZEPA

  Česká asociace paraplegiků - CZEPA je neziskovou organizací lidí po poranění míchy a sdružuje členy z celé ČR. CZEPA vychází z přesvědčení, že člověk na vozíku může a má právo žít kvalitním a aktivním životem - v rodině, v zaměstnání, s volným časem vyplněným zájmy a koníčky, stejně jako všichni ostatní lidé bez handicapu....

  Příspěvek CZEPA

   
 • Zámek Třešt X Zámecký hotel Třešť

  Zámecký hotel Třešť patří k vyhledávaným turistickým cílům kraje Vysočina. Nachází se v malebné lokalitě Třešťských vrchů asi 19 km od krajského města Jihlava a je situován v malebném prostředí přírodního lesoparku.

   
 •  Váňův statek

  Váňův statek je moderní rodinný hotel ve stylu venkovského statku a nachází se na Vysočině, poblíž Pelhřimova. Je obklopen půvabnou krajinou a nabízí svým hostům klidné a nerušné prostředí.

   
 • Břevnovský klášter Břevnovský klášter

  Břevnovský klášter byl založen roku 993 pražským biskupem sv. Vojtěchem a knížetem Boleslavem II. Pobožným. Byl prvním mužským klášterem na českém území. V posledních letech se pokračuje s opravami celého komplexu a klášter se aktivně podílí na pořádání kulturních a společenských akcí.

   
 • G3consult Asociace veřejně prospěšných organizací

  Asociace veřejně prospěšných organizací (AVPO) sdružuje a podporuje neziskové organizace, mezi jejichž hlavní priority patří transparentnost a profesionalita.

   
 • G3consult G3consult

  Společnost G3consult byla založena v roce 2008 s cílem poskytovat expertní IT poradenství.

 • Breezy Breezy

  V Breezy vnímáme technologii jako prostředek k dosahování hodnotných cílů. Chceme, aby vaše ruce byly volné pro věci, na kterých opravdu záleží. Proto vytváříme weby a aplikace, které vám budou sloužit a osvobodí vás od rutinní práce.


Kontaktní formulář

Máte zájem o studium, nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Vyplňte formulář níže a my se vám rádi ozveme.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.

MENU
int(0)