Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

WORKSHOP: AGILNÍ FIRMA - ABY VÁS NEPŘEKVAPIL ŽÁDNÝ PRŮŠVIH

Svět se strašně rychle a hlavně nepředvídatelně mění. Včerejší jistoty v průběhu noci dávno roztály a ráno se vynořují nové příležitosti i hrozby. Třeba před pěti lety byla auta s naftovým motorem na vzestupu a těsně před pádem. Teď nastupuje elektřina, možná i vodík a autonomní řízení, ale kdo dnes dovede říct, zda auta budou vůbec potřeba?

Přijďte 31. března 2020 (zájemce budeme informovat o náhradním termínu) od 9:00 do hotelu Modrá Růže na Praze 1 (metro Můstek) do 15 h a připravte firmu i sebe na zvraty v chaotickém prostředí. Firmy v něm potřebují manažerskou infrastrukturu, která jim dovolí se změnám přizpůsobit nebo je ovlivňovat nebo dokonce i nové příležitosti vytvářet. TC Business School společně s vámi odhalí, které základní prvky takovou infrastrukturu tvoří, které z nich mají největší vliv na výkon firmy a jak se navzájem podporují marketing, strategie, kultura, procesy a projekty, organizační struktura, řízení lidských zdrojů…?

Cena workshopu: 3100,- CZK  

Cena workshopu pro studenty a absolventy TC Business School: 1550,- CZK 

(k přihlášení využijte tlačítko "Chci se přihlásit", vyplňte kontaktní formulář a my se vám obratem ozveme s potvrzením o účasti a s detaily pro platbu)

Chci se přihlásit

Co se děje na workshopu:

  • Debaty vycházejí z výměny reálných zkušeností účastníků a lektorů, jejichž know-how vychází ze spolupráce se stovkami českých i zahraničních firem
  • Vedení workshopu dvěma lektory zaručí individuální přístup ke každému z účastníků
  • Ve skupině nabude více než 15 lidí
  • Účastníci navrhnou řešení svých vlastních konkrétních problémů, které si na workshop přinesou, v několika obsáhlejších skupinových pracích

Co si z workshopu odnesete:

  • Konkrétní nápady, jak podpořit vlastní i firemní agilitu
  • Základní souvislosti – jak se krok v jedné oblasti projeví jinde ve firmě
  • Poznání, že v tom nejste sami. Můžete se na workshopu i po něm opřít o lektory i ostatní účastníky.

Chci se přihlásit

Workshop moderují zkušení lektoři z TC Business School:

Honza Bloudek založil v roce 1991 marketingovou a reklamní firmu Comdes, kterou 12 roků vedl. Od roku 2000 je lektorem TC Business School.  Zaměřuje se především na strategii, marketing, finance a organizování a koordinování lidí. Je aktivním horolezcem a zároveň i předsedou Českého horolezeckého svazu.      

 

 

 

        

 

Tomáš Bujna se po manažerské zkušenosti v nadnárodních skandinávských společnostech stal lektorem TC Business School. V rámci programu Action Learning MBA se zaměřuje na oblasti ŘLZ a řízení financí. Kromě lektorování v programu MBA pomáhá rozvíjet manažery i přímo v jejich organizacích. Ve spolupráci s Business School Netherlands je také lektorem doktorského studia International DBA.

 

                                   

 

 

Sláva Kubátová založila v roce 1992 českou poradenskou a vzdělávací firmu zaměřenou na vzdělávání manažerů. V 90. letech reprezentovala ČR v ISO v procesu tvorby norem řady ISO 14 000. V současnosti pracuje jako lektorka v programech TCBS Action Learning MBA v oblastech strategie, kultury a ŘLZ. Pracuje také jako kouč s některými vrcholovými manažery českých i nadnárodních firem. Ve spolupráci s Business School Netherlands je akademickou manažerkou doktorského studia International DBA.

 

 

Cena workshopu: 3100,- CZK (k přihlášení využijte tlačítko "Chci se přihlásit", vyplňte kontaktní formulář a my se vám obratem ozveme)

Chci se přihlásit

 


Kontaktní formulář

Máte zájem o studium, nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Vyplňte formulář níže a my se vám rádi ozveme.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.

MENU