Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

WORKSHOP: AGILNÍ FIRMA - aneb snazší cesta z průšvihu

Většině firem se v polovině letošního března z hodiny na hodinu změnil svět.

Kdo obstál? Agilní firmy: schopné přizpůsobit se změnám nebo je dokonce ovlivňovat a řídit. Firmy pružné a zároveň strategicky přemýšlející na dekádu dopředu. Firmy s lidmi odpovědnými za svou práci, motivovanými a kulturně vyspělými.

Anebo lépe a konkrétně:
Firma na výrobu režných tkanin, kde lidé přes noc dokázali změnit produkci tak, aby dokázali vyrobit materiál pro šití roušek nebo cestovní kancelář specializovaná na zájezdy do zahraničí, která během 14 dnů kompletně přeorala svou nabídku na aktivní dovolené v Čechách a na Moravě.

Připravte svou firmu i sami sebe na změny, které přicházejí.

Workshop: Agilní firmy aneb snazší cesta z průšvihu, pořádáme jako další ze série aktivit pro české manažery a studenty TC Business School. Vedou je zkušení lektoři (manažeři) s využitím diskuzí a skupinových prací.

Přidejte se k nám: 24. 6. 2020 v Praze v Hotelu Modrá Růže

Cena workshopu: 3100,- Kč 

Cena workshopu pro studenty a absolventy TC Business School: 1550,- Kč

Workshop proběhne za dodržení všech potřebných hygienických podmínek

 (k přihlášení použijte tlačítko "Chci se přihlásit" a budete pro zakoupení vstupenky přesměrováni na partnera Ticketon )

Chci se přihlásit

 

Co se děje na workshopu:

  • Debaty vycházejí z výměny reálných zkušeností účastníků a lektorů, jejichž know-how vychází ze spolupráce se stovkami českých i zahraničních firem
  • Vedení workshopu dvěma lektory zaručí individuální přístup ke každému z účastníků
  • Ve skupině nabude více než 15 lidí
  • Účastníci navrhnou řešení svých vlastních konkrétních problémů, které si na workshop přinesou, v několika obsáhlejších skupinových pracích

Co si z workshopu odnesete:

  • Konkrétní nápady, jak podpořit vlastní i firemní agilitu
  • Základní souvislosti – jak se krok v jedné oblasti projeví jinde ve firmě
  • Poznání, že v tom nejste sami. Můžete se na workshopu i po něm opřít o lektory i ostatní účastníky.

 

Chci se přihlásit

 (k přihlášení použijte tlačítko "Chci se přihlásit" a budete pro zakoupení vstupenky přesměrováni na partnera Ticketon )

 

Workshop moderují zkušení lektoři z TC Business School:

Honza Bloudek založil v roce 1991 marketingovou a reklamní firmu Comdes, kterou 12 roků vedl. Od roku 2000 je lektorem TC Business School.  Zaměřuje se především na strategii, marketing, finance a organizování a koordinování lidí. Je aktivním horolezcem a zároveň i předsedou Českého horolezeckého svazu.      

 

 

 

        

 

Tomáš Bujna se po manažerské zkušenosti v nadnárodních skandinávských společnostech stal lektorem TC Business School. V rámci programu Action Learning MBA se zaměřuje na oblasti ŘLZ a řízení financí. Kromě lektorování v programu MBA pomáhá rozvíjet manažery i přímo v jejich organizacích. Ve spolupráci s Business School Netherlands je také lektorem doktorského studia International DBA.

 

                                   

 

 

Sláva Kubátová založila v roce 1992 českou poradenskou a vzdělávací firmu zaměřenou na vzdělávání manažerů. V 90. letech reprezentovala ČR v ISO v procesu tvorby norem řady ISO 14 000. V současnosti pracuje jako lektorka v programech TCBS Action Learning MBA v oblastech strategie, kultury a ŘLZ. Pracuje také jako kouč s některými vrcholovými manažery českých i nadnárodních firem. Ve spolupráci s Business School Netherlands je akademickou manažerkou doktorského studia International DBA.

 

 

Cena workshopu: 3100,- CZK  (k přihlášení použijte tlačítko "Chci se přihlásit" a budete pro zakoupení vstupenky přesměrováni na partnera Ticketon )

Chci se přihlásit

 


Kontaktní formulář

Máte zájem o studium, nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Vyplňte formulář níže a my se vám rádi ozveme.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.

MENU