Chcete se přidat do našeho týmu?

Do našeho nevelkého týmu hledáme pro roli "Obchodní a organizační manažer studia MBA" kolegyni/kolegu, která/ý věří, že pro dosažení výsledků jsou týmová řešení potřebnější než individuální nasazení.

A co jsou ty výsledky, které potřebujeme společně dosáhnout? Jednak dostatečné množství zájemců o studium a především, aby se pak ze zájemců skutečně stali studenti a nakonec absolventi. Zní to jednoduše, ze skutečnosti však víme, že způsoby jak výsledků dosáhnout je potřeba tvořivě vymýšlet v týmu.

Hledáme proto kolegyni/kolegu, která/ý bude obchodníkem - starat se o proces získávání nových studentů. A zároveň bude organizovat kurzy - v podstatě dostat na jedno místo studenty, lektory, materiály, jídlo, ubytování... a vůbec držet pohromadě organizační stránku studia..

Předpokládáme, že budeme potřebovat kapacitu odpovídající zkrácenému až celému úvazku vykonávaném v čase dle potřeby a vzájemné dohody v Praze.

Z času na čas bude práce vyžadovat i cestování v rámci České republiky, řidičský průkaz skupiny B je proto docela potřeba (ale dopravu lze zařídit i jinak).

Pokud máte zájem, pošlete mail Tomáši Bujnovi na adresu tomas@tcbs.cz nebo mu zavolejte na číslo 606 739 055