Chcete se přidat do našeho týmu?

Obchodní a organizační manažer studia MBA

Do našeho manažerského týmu bychom rádi přivítali kolegyni/kolegu, kterou láká učit se a budovat vztahy se zajímavými lídry inovativních malých a středních firem. Budeme je tak společně dál podporovat, aby dokázali dlouhodobě rozvíjet své firmy i podnikatelské prostředí v Česku.

Čeho se stanete součástí?

TC Business School je již 30 let tak trochu jiná škola. Našimi studenty jsou manažeři z mnoha různých organizací, které žijí v odlišných světech. Při studiu MBA je proto vždy potřeba ve spolupráci s kolegy i lektory vymýšlet nová a originální řešení, a tak je styl vedení našich kurzů zcela odlišný od jiných škol a je silně zaměřen na podporu odpovědnosti, kreativity a inovativnosti.

Učící se organizací jsme i my sami. Stejné principy a styl vedení uplatňujeme i při řízení TC Business School a při vlastním vzdělávání. Ze zkušenosti víme, že způsoby, jak dosáhnout výsledků je potřeba tvořivě vymýšlet v týmu.

Jak konkrétně by měla vypadat vaše role?

Svou roli ve firmě si každý z nás neustále objevuje, na začátek však hledáme kolegyni/kolegu, která/ý společně s námi v týmu vezme za své tři oblasti:

 • bude obchodníkem – společně s ostatními se bude starat o získávání nových studentů (ale víme, že nátlak typu cold calls apod. nefunguje…),
 • kurzy zorganizuje – tedy dokáže dostat na jedno místo studenty, lektory, materiály, jídlo, ubytování... a vůbec držet kurz v chodu,
 • stane se členem manažerského týmu, který TCBS vede a snaží se dlouhodobě firmu rozvíjet.

V jakém prostředí budete pracovat?

 • Ve firmě si nehrajeme na šéfy, úkoly se nezadávají příkazem, naopak jsme si v týmu navzájem rovni, snažíme se využít každého nápadu, který nás může posunout.
 • Rozhodnutí, jestli se něco hodí nebo nehodí, neděláme podle subjektivního pocitu silnějšího, snažíme se skutečně partnersky debatovat a hlavně se dohodnout.
 • Udržujeme v týmu otevřený prostor, kde se  každý člen týmu může uplatnit a také se dostane k informacím, které potřebuje.

Co bychom potřebovali od vás?

 • hlavně vůli a schopnost se učit. Na trhu vzdělávání jsme již 30 let a doslova neustále se toto prostředí mění. Abychom tyto změny nejen stíhali, ale také spoluurčovali, potřebuje se učit organizace i my lidé v ní.
 • schopnost navazovat a udržovat férové partnerské vztahy s lidmi v týmu i se studenty – manažery.
 • odpovědnost za svou práci a výsledky týmu. Nekontrolujeme, důvěřujeme, nabízíme velkou volnost. Očekáváme poctivé vyhodnocení výsledků a hledání řešení tam, kde to je potřeba.

Máte pocit, že vaše dosavadní zkušenosti by na tuto roli nemusely stačit? Nevadí!

Nebudete na to sama/sám. V týmu máme zkušené kolegy, kteří vás povedou a podpoří v učení se. Ozvěte se a probereme, zda bychom našli způsob, jak se do toho společně pustit.

A samozřejmě dostanete možnost celé nebo část studia absolvovat, abyste mohli rozvíjet své manažerské a obchodní dovednosti a také se seznámit s produktem, který má prodávat. 

A ještě některé potřebné detaily:

 • Předpokládáme, že budeme potřebovat kapacitu manažera/ky odpovídající zkrácenému až celému úvazku.
 • Odměna za celý úvazek v rozmezí 40 000 – 50 000 Kč (a dál dle výsledků firmy).
 • Rozložení práce v čase a místě si každý z nás řídí sám dle potřeby a vzájemné dohody tak, abychom dosáhli potřebných výsledků.
 • Někdy práce vyžaduje i cestování v rámci České republiky, řidičský průkaz skupiny B se proto docela hodí (ale dopravu lze zařídit i jinak).

Pokud máte zájem, pošlete mail Petře Sýkorové (petra@tcbs.cz) nebo Tomáši Bujnovi (tomas@tcbs.cz) nebo mu zavolejte na číslo 606 739 055.