Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti soubory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte.

V poriadku

Druhá skupina International DBA

V holandském Buren odstartovala druhá skupina (britští kolegové jí říkají kohorta) mezinárodního programu DBA. Naši lektoři Sláva Kubátová a Tomáš Bujna do prvního bloku přispěli metodikou Action Learning a souvislostmi mezi výzkumem v oblasti managementu a národními a organizačními kulturami.


Druhá skupina DBA je opravdu pestrá, naši lektoři podle svých vyjádření ještě s tak různorodou skupinou nepracovali. Sešli se v ní manažeři - doktorandi z Alžírska, Jižní Afriky, Botswany, Holandska, Ghany a České republiky.

Zdá se, že právě Action Learning a diskuse o národních kulturách přispěli k vzájemnému pochopení rozdílnosti názorů, postojů i chování jednotlivých účastníků.

International DBA je doktorandský program poskytovaný společně Sheffield Business School a Business School Netherlands. TC Business School pořádá třetí blok studia v Praze, Sláva Kubátová je programovou manažerkou, coachem Action Learning a, společně s Tomášem Bujnou, lektorkou v oblasti národních a organizačních kultur.

Pro více fotografií, klikněte na náš facebookový profil


Späť na výpis aktualít


Kontaktný formulár

Máte záujem o štúdium, alebo sa iba potrebujete na niečo opýtať? Vyplňte formulár nižše a my sa vám radi ozveme.

Položky označené hviezdičkou * sú povinné.

MENU