Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti soubory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte.

V poriadku

Tomáš Hasala o naší nové knížce Spojovat, či rozdělovat? Organizování, koordinování a sdílení informací.

Ještě před tím, než jsme naší novou knížku poslali do nakladatelství ke korekturám a následnému tisku, nechali jsme ji přečíst několika lidem, jejichž názorů si vážíme. Tomáš Hasala byl jedním z nich. Poskytnul nám cennou zpětnou vazbu a kromě ní i krátké vyjádření na zadní stranu obálky.


Tomáš Hasala, spoluvlastník www.limba.com a CEO občanského sdružení Nexteria, byl jedním z prvních lidí, kteří měli možnost otevřít naší novou knížku Spojovat, či rozdělovat? Organizování, koordinování a sdílení informací. Po jejím přečtení nám napsal:

"Pre mňa je kritériom užitočnosti akejkoľvek odbornej publikácie jej väzba na prax. Táto kniha je postavená na dlhoročných skúsenostiach jej autorov s praktickým biznisom. Svedčia o tom nielen početné príklady z reálneho života, ale aj domáce reálie (konečne!), zrozumiteľný jazyk, prehľadná štruktúra, adekvátny pomer teoretických a praktických statí, vhodne vybraná literatúra. Kvalitný štúdijný materiál pre prax – odporúčam!"

Pokud se na její vydání na začátku prosince těšíte stejně jako my, neváhejte a objednejte si ji už teď našem malém obchůdku.

 

Spojovat, či rozdělovat? Organizování, koordinování a sdílení informací

Späť na výpis aktualít


Kontaktný formulár

Máte záujem o štúdium, alebo sa iba potrebujete na niečo opýtať? Vyplňte formulár nižše a my sa vám radi ozveme.

Položky označené hviezdičkou * sú povinné.

MENU