Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti soubory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte.

V poriadku

Znovu ta samá otázka: Môžu ryby lietať?

V pondělí se Ryby učili létat v oblacích marketingu. Ryby jsou vlastně účastníci inkubátoru pro začínající sociální podnikatele, který na Slovensku pořádá Nadácia PROVIDA. TC Business School se do něho zapojila ve fáze návrhu programu rozvoje podnikatelských kompetencí a také lektorsky zajišťuje jednotlivá soustředění.


V pondělí někdy po deváté jsme se potkali v Bratislavě. Někteří už měli za sebou šest hodin nového dne, Prešov není hned tak za rohem. I proto nás překvapila energie, kterou vyzařovali v průběhu celého dne věnovaného marketingu. Možná to bylo tím, že si navzájem pomáhali tvořit svou strategii marketingu a pak i plán konkrétních kroků, kterými ji naplní. Někdy je až neuvěřitelné, jak se jim daří zakotvit své podnikání v reálném světě biznisu, i když se v něm ještě nikdy nepohybovali. Už se těšíme na pokračování v červnu. Tentokrát to bude o financích.

 Lietajúce ryby, TC Business School a Nadácia Provida

Späť na výpis aktualít


Kontaktný formulár

Máte záujem o štúdium, alebo sa iba potrebujete na niečo opýtať? Vyplňte formulár nižše a my sa vám radi ozveme.

Položky označené hviezdičkou * sú povinné.

MENU