Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti soubory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte.

V poriadku

Marian Necpal

Marian Necpal

Interní lektor
TC Business School

mobil: 736 628 581
e-mail: marian@tcbs.cz

Po absolvování studia na VŠ veterinárního lékařství v Brně jsem se několik let věnoval praxi v oboru a zároveň jsem pracoval v obchodní firmě s veterinárními léčivy a krmivy. Časem převládla práce v obchodní společnosti, kde jsem pracoval téměř dvacet let. Pracoval jsem pro firmy Cymedica a Samohýl a.s. a věnoval jsem se hlavně obchodu, marketingu a budování značky. Vedl jsem obchodní týmy o velikosti desítek prodejců a v poslední době jsem pracoval na různých manažerských pozicích a spolupodílel se na tvorbě strategie firmy a na programech rozvoje managementu.

Poslať otázku


Moje motto

„Každá situace má několik řešení, minimálně tři…“

Prečo som v TC Business School

Čím jsem starší, je pro mě stále důležitější dělat práci, která mě baví, v níž mohu uplatnit to, co jsem se již naučil a současně objevovat takové výzvy, o nichž jsem dosud nevěděl. Důležité pro mne je, aby má práce dávala smysl jak mě samotnému tak zákazníkům a dalším lidem kolem mne. Už vím, že nejúčinněji lze spolupracovat s lidmi, kteří mají stejné nebo podobné vize, hodnoty a priority. Takové prostředí jsem poznal v TCBS, nejprve v roce 2008 jako student a zákazník a později jako manager a lektor.

Čo mám na starosti v TC Business School

V TC Business School se věnuji zatím především kurzům GMP (General Management Programme)

Osobné záľuby

Rád trávím čas v přírodě, nejvíc na horách, pěšky, na kole, na lyžích….Stejně rád sedím u krbu, čtu a popíjím dobré víno…

Späť na výpis lektorov


Kontaktný formulár

Máte záujem o štúdium, alebo sa iba potrebujete na niečo opýtať? Vyplňte formulár nižše a my sa vám radi ozveme.

Položky označené hviezdičkou * sú povinné.

MENU