Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Viktor Mačura

Viktor Mačura

Account Manager
Saaten-Union

Firma Saaten-Union se pohybuje v prostředí zemědělství. Jsme firma, kterou založili němečtí šlechtitelé odrůd zemědělských plodin . Každý si může vybrat, zda půjdestudovat tam, kde si titul pouze zaplatí, nebo tam, kde si ho tvrdě odpracuje. V druhém případě však zároveň získá mnoho cenných znalostí a zkušeností. Kdo volí druhou variantu, volí TC Business School. Tuto variantu jsem si vybral i já a jsem za to rád. Vím, že se investice mé rodiny do studia vyplatila.

Poslat dotazKontaktní formulář

Máte zájem o studium, nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Vyplňte formulář níže a my se vám rádi ozveme.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.

MENU
int(0)