Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

1. díl edice: Vedení lidí a strategie v nejistých dobách - VYPRODANÉ

1. díl edice: Vedení lidí a strategie v nejistých dobách - VYPRODANÉ
Kapitola ke stažení: Kam se poděly osvědčené pravdy v managementu

Prostředí, ve kterém působí rozličné organizace, se v poslední době dramaticky mění. Vynořují se nevídané příležitosti. Včerejší jistoty se naopak vytrácejí.

Naše cena:
231 Kč
210 Kč bez DPH
Doporučená cena: 289 Kč s DPH
Ušetříte: -58 Kč

Z ceny knihy přispíváme 20 Kč nadaci Svaz Paraplegiků

Doprava: Dobírka je způsob doručení zboží, při kterém příjemce za zboží zaplatí až kurýrovi nebo poštovnímu doručovateli při přijetí zboží. Platba na dobírku a zaslání poštou za 120 Kč,
Název klienta: MANAGEMENT TC, s.r.o.
Číslo účtu: 132686593/0300
IBAN: CZ91 0300 0000 0001 3268 6593
BIC: CEKOCZPP
VS: vaše jméno a příjmení
platba převodem a zaslání poštou
za 90 Kč nebo V kancelářích školy TC Business School adresou: Na Zátorce 4, Praha 6, 165 00 /
Po domluvě na adrese Váňův statek, Dubovice 21, 393 01 Pelhřimov /
Po domluvě v Bratislavě
osobní převzetí po domluvě
.

První díl sedmidílného cyklu „Action Learning - praktický management“ z autorské dílny TC Business School vychází ze zkušeností manažerů a poradců ve firemních programech rozvoje managementu. Kniha představuje teoretické modely vedení lidí, na základě příkladů z praxe ukazuje výhody a nevýhody jejich použití v konkrétních situacích a sleduje, jak různé manažerské kroky ovlivňují chování lidí a fungování organizace. Kniha se věnuje i různým přístupům k motivování a rozvoji lidí, jakož i strategickým předpokladům a východiskům ovlivňujícím prosperitu organizace v překotně se měnícím prostředí. 


 

 

Recenze HN ke knize.


Kontaktní formulář

Máte zájem o studium, nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Vyplňte formulář níže a my se vám rádi ozveme.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.

MENU
int(0)