Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Hanna Bakker

Hanna Bakker

Trenér Lektorů TCBS
Business School Nederland

Hanna je setadvisorem skupin MBA Business School Nederland.

S TC Business School spolupracuje hlavně při tréninku lektorů Action learning. Proto ji poměrně často můžete potkat v Praze.

Podílela se na spolupráci při organizaci a vedení kurzů International/Intercultural Managementu pro holandské a české studenty. V současnosti se věnuje především doktorandskému programu International DBA, pořádaném ve spolupráci Sheffield Hallam University, BSN a TCBS.

Ve volných chvílích ráda cestuje po Čechách. Jejím snem je navštívit všechny naše hrady a zámky. Hraje golf o kterém říká, že ji velmi uklidňuje.

Poslat dotazKontaktní formulář

Máte zájem o studium, nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Vyplňte formulář níže a my se vám rádi ozveme.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.

MENU
int(0)