Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Vladimír Nývlt

Vladimír Nývlt

Externí lektor
TC Business School

mobil: +420 724 327 828
e-mail: vladimir.nyvlt@tcbs.cz

Po absolvování oboru dopravní stavby na Stavební fakultě ČVUT v roce 1976 jsem působil v oblasti stavebnictví. V roce 1983 jsem absolvoval postgraduální kurz automatizovaných systémů řízení na Matematicko-fyzikální fakultě UK a pracoval jako programátor a analytik. V roce 1986 jsem se stal odborným asistentem na katedře inženýrské informatiky na Stavební fakultě ČVUT. V letech 1991 až 1992 jsem vystudoval MBA na Newcastle Business School ve Velké Británii. Po návratu do ČR jsem byl ředitelem koncepce a rozvoje v Českých drahách a následně konzultantem v oblasti business strategie a informačních systémů. V letech 2000 až 2007 jsem působil jako Key Account Manager ve společnosti SAP se zaměřením na podporu projektů zejména ve velkých společnostech a v letech 2007 až 2008 ve společnosti Hewlett-Packard. V současnosti provozuji samostatnou konzultantskou činnost a jako lektor spolupracuji s různými vzdělávacími institucemi.

Poslat dotaz


Mé moto

„„Ať ti, kteří říkají, že něco nejde, nepřekáží těm, kteří to dělají.““

Proč jsem v TC Business School

Práce s manažery z nejrůznějších oborů, kteří se dočasně stávají nezbednými studenty, je neskutečně obohacující a motivující.

Co mám na starosti v TC Business School

S TC Business School spolupracuji od roku 1999. Jsem lektorem kurzů specializovaných na řízení informací.

Osobní záliby

Mezi mé záliby, které mi umožňují načerpat energii, patří hlavně hory, lyžování a jachting.

Zpět na výpis lektorů


Kontaktní formulář

Máte zájem o studium, nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Vyplňte formulář níže a my se vám rádi ozveme.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.

MENU
int(0)