Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Seznam lektorů

Honza Bloudek Detail lektora Poslat dotaz

“Po absolvování oboru pozemní stavby a inženýrská informatika na stavební fakultě ČVUT v roce 1988 jsem 2 roky působil jako asistent na katedře systémového inženýrství na ČVUT. V roce 1991 jsem se vrhl na podnikání a založil firmu Comdes zaměřenou na reklamu a marketing, kde mezi naše klienty patřil Procter&Gamble, CocaCola, ČMFS a mnoho dalších společností. V roce 2004 jsem firmu prodal a stal jsem se interním lektorem a později i společníkem TC Business School. Od roku 2014 jsem také předsedou Českého horolezeckého svazu.”

Honza Bloudek Lektor a konzultant / TC Business School
Předseda / Český horolezecký svaz

Honza Bloudek
Michal Bugár Detail lektora Poslat dotaz

“Popri štúdiu na Fakulte Elektrotechniky a Infromatiky STU v Bratislave som dostal možnosť pracovať v nadnárodnej logistickej spoločnosti ako podpora IT. Časom sa ukázalo, že spoločnosť potrebuje ľudí ako ja a zrazu som viedol tím informatikov poskytujúci služby používateľom v piatich krajinách spoločnosti s dovedna dvadsiatimi pobočkami a takmer päťsto používateľmi. Medzi poslednými dvomi vetami ubehlo takmer dvanásť rokov a ja som sa rozhodol pre zmenu. Vstupil som do mladej spoločnosti, ktorá vyrába dentálne pomôcky a so sídlom v Bratilsave riadi obchod po celom svete. Tu som dostal možnosť tvoriť a realizovať stratégiu rozvoja informačných technológií s priamym dopadom na stratégiu a smerovanie celej organizácie. To všetko ma doviedlo tam, kde som dnes...k budovaniu vlastnej spoločnosti...”

Michal Bugár majitel / MegaBIT Services

Michal Bugár
Sláva Kubátová Detail lektora Poslat dotaz

“Po absolvování Filozofické fakulty UK a získání doktorátu jsem učila manažery různých českých firem. V roce 1992 jsem založila firmu MANAGEMENT TC, s.r.o. zaměřenou na vzdělávání manažerů se specializací na cizí jazyky a management. V 90. letech jsem zastupovala Českou republiku v mezinárodní organizaci pro tvorbou norem ISO a podílela se na sestavování norem ISO 14000. V téže době jsem pracovala  i na projektech EU podporujících rozvoj zemí východní Evropy. V roce 1997 jsem byla díky referencím z programů Intercultural Managementu oslovena nizozemskou Business School Netherlands s nabídkou realizovat programy Action Learning MBA v ČR, což vyústilo do založení TC Business School v roce 1998. V současnosti jsem společníkem a lektorem TCBS a spolu s Business School Netherlands a Sheffield Hallam University se jako akademická manažerka a lektorka podílím na podobě doktorandských kurzů Action Learning DBA International. Jsem certifikovaným coachem Action Learning a spoluautorkou knih o managementu.”

Sláva Kubátová Lektor a konzultant / TC Business School

Sláva Kubátová
Tomáš Bujna Detail lektora Poslat dotaz

“Při studiu Fakulty managementu UK v Bratislavě jsem pracoval v rodinné firmě vyrábějící hydraulické ruky. Po absolvování studií finančního managementu ve Francii jsem nastoupil do společnosti Norske Skog Štětí, kde jsem působil nejprve jako finanční ředitel a posléze i jako ředitel pro rozvoj lidských zdrojů a komunikaci. V roce 2008 jsem byl součástí týmu, který z rozhodnutí vlastníka připravil a zrealizoval ukončení činnosti společnosti a prodej novému vlastníkovi. Po ročním působení v LEGO Production, kde jsem vedl středisko sdílených služeb v oblasti IT, správy budov a financí, jsem v roce 2009 nastoupil jako lektor do TC Business School. V současné době jsem také lektorem a supervisorem doktorandů v International DBA poskytovaném naším partnerem Business School Netherlands. Jsem také spoluautorem knih o managementu z řady Action Learning - Praktický management.”

Tomáš Bujna Lektor a konzultant / TC Business School

Tomáš Bujna
Marian Necpal Detail lektora Poslat dotaz

“Po absolvování studia na VŠ veterinárního lékařství v Brně jsem se několik let věnoval praxi v oboru a zároveň jsem pracoval v obchodní firmě s veterinárními léčivy a krmivy. Časem převládla práce v obchodní společnosti, kde jsem pracoval téměř dvacet let. Pracoval jsem pro firmy Cymedica a Samohýl a.s. a věnoval jsem se hlavně obchodu, marketingu a budování značky. Vedl jsem obchodní týmy o velikosti desítek prodejců a v poslední době jsem pracoval na různých manažerských pozicích a spolupodílel se na tvorbě strategie firmy a na programech rozvoje managementu.”

Marian Necpal Lektor / TC Business School

Marian Necpal
David Műller Detail lektora Poslat dotaz

“V průběhu studia práv na MU v Brně jsem začal v roce 1993 podnikat a postupně jsem se podílel na založení několika firem, ve kterých jsem zastával různé manažerské posty. Mezi hlavní obory, ve kterých jsem se dosud pohyboval, patří finanční služby, importní a velkoobchodní činnost, distribuce dárkového zboží, obchodování s čajem a kávou a farmaceutická výroba (produkce přírodních alergenů pro laboratorní zpracování). V roce 2001 jsem začal u TC Business School studovat MBA, které jsem v roce 2006 dokončil. Od roku 2007 s TC Business School spolupracuji jako interní lektor.”

David Műller Lektor a konzultant / TC Business School
Jednatel / Manu JTC, s.r.o.

David Műller
Libor Šteffek Detail lektora Poslat dotaz

“Po absolvování oboru Finance a bankovnictví na Ekonomické fakultě VŠB v Ostravě v roce 1992 jsem nastoupil do Komerční banky, kde jsem měl na starosti úvěry a kapitálové obchody. V letech 1994 až 2003 jsem pracoval v UPC Česká republika nejdříve jako vedoucí finančního plánování a později jako finanční ředitel. Od roku 2004 jsem působil na pozici finančního a administrativního ředitele ve firmě TOYOTA TSUSHO EUROPE pro Českou republiku, v roce 2011 jsem se stal generálním ředitelem pro Maďarsko a od roku 2013 taktéž generálním ředitelem pro Českou republiku. V letech 2016 - 2018 jsem působil v roli generálního ředitele pro Turecko. V současné době jsem jako regionální ředitel TOYOTA TSUSHO EUROPE zodpovědný za firemní aktivity pro region Evropy.”

Libor Šteffek Lektor / TC Business School
Generální ředitel / TOYOTA TSUSHO EUROPE

Libor Šteffek
John McAuley Detail lektora Poslat dotaz

“John vede program DBA International, jež poskytuje Business School Netherlands v spolupráci s TC Business School.

Moje hlavní pedagogická zkušenost spočívá v oblastech jako rozvoj organizací, poradenství a řízení změn. Pracuji zejména se studenty postgraduálních programů a můj výzkumný zájem se zaměřuje zejména na kulturu a rozvoj managementu jako profese. Byl jsem odpovědný nejen za rozvoj programů PhD a DBA, ale také za mezinárodní spolupráci na programu DBA International s Business School Netherlands, kde jsem dodnes course leader, a na DBA Europe s Munich Business School."

Také jsem zastřešil novou edici naší knihy (společně s Joanne Duberley a Philem Johnsonem) „Organization Theory: Challenges and Perspectives“, kterou vydalo nakladatelství Pearson. V mé současné roli jako Emeritus Professor dále přispívám k učení a mentorování kolegů jak individuálními kontakty, tak i jako jeden z přednášejících programu rozvoje supervisorů na Sheffield Hallam University.

Rozhovor s Johnem o jeho roli v DBA a budoucnosti programů DBA si přečtěte na našem blogu.

John McAuley Course Leader DBA / Business School Netherlands
Sheffield Hallam University

John McAuley
Ladislav Přívozník Detail lektora Poslat dotaz

“Po absolvování ČVUT v roce 1989 jsem několik let pracoval jako vyučující a zástupce ředitele na SOU železničním. Od roku 1993 jsem působil v několika energetických společnostech nejprve jako programátor a analytik a od roku 1999 jako vedoucí útvarů, projektový manažer, IT integrátor a systémový architekt. Podílel jsem se na rozsáhlých harmonizačních IT projektech v rámci zemí střední a východní Evropy a jako projektový manažer řídil implementační IT projekty především systémů SAP. Od roku 2008 jsem majitelem a ředitelem společnosti G3consult zaměřené na systémové IT činnosti pro energetické společnosti, jako je například E.ON Distribuce ČR, Teplárna Brno, Pražská teplárenská. Zabýváme se např. digitalizací komunikačních kanálů, návrhy a implementací portálových řešení a návrhy a rozvojem systémů SAP.”

Ladislav Přívozník Lektor / TC Business School
Jednatel / Společnost G3consult

Ladislav Přívozník
Viktor Bosák Detail lektora Poslat dotaz

“Od začátku kariéry se pohybuji na pomezí psychologie a řízení lidských zdrojů. V roce 1995, ještě v průběhu studia psychologie na Filozofické fakultě UK, jsem jako člen kmenového týmu dostal příležitost podílet se na budování Linky bezpečí a jejího krizového centra. O 2 roky později jsem se stal manažerem projektu a řídil tým 130 lidí. V roce 2001 jsem si otevřel vlastní psychologickou praxi, v rámci níž se věnuji individuálním klientům a rodinám. Vedle toho spolupracuji s různými organizacemi, a to jak z neziskové, tak z podnikatelské sféry, kde se většinou podílím na řízení lidských zdrojů.”

Viktor Bosák Lektor a konzultant / TC Business School
Psycholog / Soukromá psychologická praxe

Viktor Bosák
Hanna Bakker Detail lektora Poslat dotaz

“Hanna je setadvisorem skupin MBA Business School Nederland.

S TC Business School spolupracuje hlavně při tréninku lektorů Action learning. Proto ji poměrně často můžete potkat v Praze.

Podílela se na spolupráci při organizaci a vedení kurzů International/Intercultural Managementu pro holandské a české studenty. V současnosti se věnuje především doktorandskému programu International DBA, pořádaném ve spolupráci Sheffield Hallam University, BSN a TCBS.

Ve volných chvílích ráda cestuje po Čechách. Jejím snem je navštívit všechny naše hrady a zámky. Hraje golf o kterém říká, že ji velmi uklidňuje.”

Hanna Bakker Trenér Lektorů TCBS / Business School Nederland

Hanna Bakker
Zdeněk Buřival Detail lektora Poslat dotaz

“Po absolvování oboru technická kybernetika na Elektrotechnické fakultě Vysokého učení technického v Brně jsem se jako programátor a analytik a následně samostatný výzkumný a vývojový pracovník věnoval vývoji informačních systémů v oblasti logistiky. Postupně jsem přes programování a analýzy došel až k vedení týmů. V roce 1989 jsem spoluzaložil firmu AURA, kde jsem dnes výkonným ředitelem. Firma se specializuje na vývoj a implementaci informačních systémů v oblasti vojenské logistiky a mezi naše největší klienty patří Ministerstvo obrany a Armáda České republiky.”

Zdeněk Buřival Externí zkoušející / TC Business School
Výkonný ředitel / AURA, s.r.o.

Zdeněk Buřival
Zdislav Boháček Detail lektora Poslat dotaz

“Od roku 2000 jsem pracoval ve společnosti T-Mobile. Moje role spočívala v řízení týmu, v jeho rozvoji, plánování budoucích aktivit, řízení rozpočtu týmu, řízení lidských zdrojů a jednání s našimi dodavateli. Podílel jsem se na rozhodovacích procesech Service Developmentu, jako například definice strategie, plánování roadmapy služeb, rozpočtování projektů a účast v řídících výborech projektů. Při studiu MBA jsem pochopil, že opravdu nemá smysl předjímat, ale naopak využívat to co mi ALP nabízí, neb po zamyšlení jsem musel uznat, že plánování je důležitější, respektive tvoří základ pro ostatní změny. Zkušenosti získané během studia mám šanci využít i na nové pozici ve firmě Vodafone, kam jsem nastoupil v průběhu roku 2019.”

Zdislav Boháček vedoucí týmu / Vodafone

Zdislav Boháček
Vladimír Nývlt Detail lektora Poslat dotaz

“Po absolvování oboru dopravní stavby na Stavební fakultě ČVUT v roce 1976 jsem působil v oblasti stavebnictví. V roce 1983 jsem absolvoval postgraduální kurz automatizovaných systémů řízení na Matematicko-fyzikální fakultě UK a pracoval jako programátor a analytik. V roce 1986 jsem se stal odborným asistentem na katedře inženýrské informatiky na Stavební fakultě ČVUT. V letech 1991 až 1992 jsem vystudoval MBA na Newcastle Business School ve Velké Británii. Po návratu do ČR jsem byl ředitelem koncepce a rozvoje v Českých drahách a následně konzultantem v oblasti business strategie a informačních systémů. V letech 2000 až 2007 jsem působil jako Key Account Manager ve společnosti SAP se zaměřením na podporu projektů zejména ve velkých společnostech a v letech 2007 až 2008 ve společnosti Hewlett-Packard. V současnosti provozuji samostatnou konzultantskou činnost a jako lektor spolupracuji s různými vzdělávacími institucemi.”

Vladimír Nývlt Externí lektor / TC Business School

Vladimír Nývlt

Seznam manažerů

Detail manažera Poslat dotaz

“Po vystudování informatiky a tělesné výchovy na Pedagogické fakultě Univerzity Karlovy jsem působila několik let ve školství a poté jsem sbírala zkušenosti v reklamní agentuře. Do TC Bussines School jsem nastoupila na začátku roku 2010 jako manažerka studia 2. fáze MBA, avšak mé působní zde netrvalo dlouho. Ještě tentýž rok jsem odešla na mateřskou dovolenou. Do TC Bussines School jsem se vrátila s dvěma dětmi – synem Filipem a dcerou Amálií. Svůj volný čas trávím především s rodinou a to v pohybu. Jsem instruktor spinningu, lyžování a snowboardingu, sportovní masér a trenér Atletiky Človíček.”

Petra Sýkorová Manažerka studia MBA / TC Business School

Petra Sýkorová
Detail manažera Poslat dotaz

“V roce 2012 jsem absolvovala doktorské studium na Provozně ekonomické fakultě ČZU v Praze a od roku 2011 studuji na Právnické fakultě MU v Brně. V průběhu studia jsem byla na stáži v Portugalsku, kde jsem studovala management a marketing, a v Peru, kde jsem krátce studovala mezinárodní finance a byznys Jižní Ameriky. Od roku 2001 pracuji u Českých aerolinií. S TCBS spolupracuji od roku 2012 jako manažerka studia 1. fáze MBA. Pocházím z Krkonoš a ve volném čase ráda cestuji nebo se věnuji skalnímu lezení, potápění a lyžování.”

Jana Kociánová Manažerka studia MBA 1. fáze / TC Business School
Stevardka / České aerolinie, a. s.

Jana Kociánová
Detail manažera Poslat dotaz

“Vystudovala jsem historii a bulharistiku na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy. Po absolvování vysoké školy jsem pracovala na vízovém oddělení kanadské ambasády v Praze. Poté jsem externě spolupracovala s nakladatelstvím Argo. V TC Business School působím od roku 2010 jako manažerka studia a mám na starosti organizaci 2. fáze MBA. Mám tři děti a ve volném čase ráda čtu a cestuji.”

Lucie Kolomazníková Manažerka studia MBA 2. fáze / TC Business School
Manažerka pro marketing / TC Business School

Lucie Kolomazníková

Kontaktní formulář

Máte zájem o studium, nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Vyplňte formulář níže a my se vám rádi ozveme.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.

MENU
int(0)