Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Seznam lektorů

Honza Bloudek Detail lektora Poslat dotaz

“Po absolvování oboru pozemní stavby a inženýrská informatika na stavební fakultě ČVUT v roce 1988 jsem 2 roky působil jako asistent na katedře systémového inženýrství na ČVUT. V roce 1991 jsem se vrhl na podnikání a založil firmu Comdes zaměřenou na reklamu a marketing, kde mezi naše klienty patřil Procter&Gamble, CocaCola, ČMFS a mnoho dalších společností. V roce 2004 jsem firmu prodal a stal jsem se interním lektorem a později i společníkem TC Business School. Od roku 2014 jsem také předsedou Českého horolezeckého svazu.”

Honza Bloudek Společník, lektor a konzultant / TC Business School
Předseda / Český horolezecký svaz

Honza Bloudek
David Műller Detail lektora Poslat dotaz

“V průběhu studia práv na MU v Brně jsem začal v roce 1993 podnikat a postupně jsem se podílel na založení několika firem, ve kterých jsem zastával různé manažerské posty. Mezi hlavní obory, ve kterých jsem se dosud pohyboval, patří finanční služby, importní a velkoobchodní činnost, distribuce dárkového zboží, obchodování s čajem a kávou a farmaceutická výroba (produkce přírodních alergenů pro laboratorní zpracování). V roce 2001 jsem začal u TC Business School studovat MBA, které jsem v roce 2006 dokončil. Od roku 2007 s TC Business School spolupracuji jako interní lektor.”

David Műller Interní lektor a konzultant / TC Business School

David Műller
Sláva Kubátová Detail lektora Poslat dotaz

“Po absolvování Filozofické fakulty UK v roce 1971 a následném získání doktorátu z obecné lingvistiky v roce 1972 jsem na volné noze učila manažery různých českých firem angličtinu. V roce 1992 jsem založila firmu MANAGEMENT TC, s.r.o. zaměřenou na vzdělávání manažerů v cizích jazycích a různých oblastech managementu. V 90. letech jsem zastupovala Českou republiku v mezinárodní organizaci pro tvorbou norem ISO a podílela se na sestavování norem ISO 14000. V téže době jsem pracovala  i na projektech EU podporujících rozvoj zemí východní Evropy a bývalého Sovětského svazu...”

Sláva Kubátová Společník, lektor a konzultant / TC Business School

Sláva Kubátová
John McAuley Detail lektora Poslat dotaz

“John vede program DBA International, jež poskytuje Business School Netherlands v spolupráci s TC Business School.

Moje hlavní pedagogická zkušenost spočívá v oblastech jako rozvoj organizací, poradenství a řízení změn. Pracuji zejména se studenty postgraduálních programů a můj výzkumný zájem se zaměřuje zejména na kulturu a rozvoj managementu jako profese. Byl jsem odpovědný nejen za rozvoj programů PhD a DBA, ale také za mezinárodní spolupráci na programu DBA International s Business School Netherlands, kde jsem dodnes course leader, a na DBA Europe s Munich Business School."

Také jsem zastřešil novou edici naší knihy (společně s Joanne Duberley a Philem Johnsonem) „Organization Theory: Challenges and Perspectives“, kterou vydalo nakladatelství Pearson. V mé současné roli jako Emeritus Professor dále přispívám k učení a mentorování kolegů jak individuálními kontakty, tak i jako jeden z přednášejících programu rozvoje supervisorů na Sheffield Hallam University.

Rozhovor s Johnem o jeho roli v DBA a budoucnosti programů DBA si přečtěte na našem blogu.

John McAuley Course leader DBA / Business School Netherlands
Sheffield Hallam University

John McAuley
Tomáš Bujna Detail lektora Poslat dotaz

“Při studiu Fakulty managementu UK v Bratislavě jsem pracoval v rodinné firmě vyrábějící hydraulické ruky. Po absolvování studií finančního managementu ve Francii jsem nastoupil do společnosti Norske Skog Štětí, kde jsem působil nejprve jako finanční ředitel a posléze i jako ředitel pro rozvoj lidských zdrojů a komunikaci. V roce 2008 jsem byl součástí týmu, který z rozhodnutí vlastníka připravil a zrealizoval ukončení činnosti společnosti a prodej novému vlastníkovi. Po ročním působení v LEGO Production, kde jsem vedl středisko sdílených služeb v oblasti IT, správy budov a financí, jsem v roce 2009 nastoupil jako lektor do TC Business School.”

Tomáš Bujna Lektor a konzultant / TC Business School

Tomáš Bujna
Hanna Bakker Detail lektora Poslat dotaz

“Hanna je setadvisorem skupin MBA Business School Nederland.

S TC Business School spolupracuje hlavně při tréninku lektorů Action learning. Proto ji poměrně často můžete potkat v Praze.

V minulosti do Prahy vozila skupiny holandských studentů MBA, kteří zde absolvovali pod vedením lektorů TC Business School kurzy Intercultural Management. V současnosti se věnuje doktorandům programu International DBA, pořádaném ve spolupráci Sheffield Hallam University, BSN a TCBS.

Hanna působila i jako herečka a pravděpodobně odtud pochází i její nadprůměrná vnímavost kulturních rozdílů. Ve volných chvílích ráda cestuje po Čechách. Jejím snem je navštívit všechny naše hrady a zámky. Hraje golf o kterém říká, že ji velmi uklidňuje.”

Hanna Bakker Setadvisor / Trenér lektorů TCBS / Business School Nederland

Hanna Bakker
Libor Šteffek Detail lektora Poslat dotaz

“Po absolvování oboru Finance a bankovnictví na Ekonomické fakultě VŠB v Ostravě v roce 1992 jsem nastoupil do Komerční banky, kde jsem měl na starosti úvěry a kapitálové obchody. V letech 1994 až 2003 jsem pracoval v UPC Česká republika nejdříve jako vedoucí finančního plánování a později jako finanční ředitel. Od roku 2003 jsem působil na pozici finančního a administrativního ředitele ve firmě TOYOTA TSUSHO EUROPE, v roce 2011 jsem se stal i generálním ředitelem pro Maďarsko a od roku 2013 generálním ředitelem pro Českou republiku.”

Libor Šteffek Externí lektor / TC Business School
Generální ředitel / TOYOTA TSUSHO EUROPE

Libor Šteffek
Ladislav Přívozník Detail lektora Poslat dotaz

“Po absolvování oboru dopravní a manipulační technika na ČVUT v roce 1989 jsem několik let pracoval jako vyučující a zástupce ředitele na SOU železničním. Od roku 1993 jsem působil v několika energetických společnostech nejprve jako programátor a analytik a od roku 1999 jako vedoucí útvarů, projektový manažer, IT integrátor a systémový architekt. Podílel jsem se na rozsáhlých harmonizačních IT projektech v rámci zemí střední a východní Evropy a jako projektový manažer řídil implementační IT projekty především systémů SAP. Od roku 2008 jsem majitelem a ředitelem společnosti G3consult zaměřené na systémové IT činnosti pro energetické společnosti.”

Ladislav Přívozník Externí lektor / TC Business School
Jednatel / Společnost G3consult

Ladislav Přívozník
Viktor Bosák Detail lektora Poslat dotaz

“Od začátku kariéry se pohybuji na pomezí psychologie a řízení lidských zdrojů. V roce 1995, ještě v průběhu studia psychologie na Filozofické fakultě UK, jsem jako člen kmenového týmu dostal příležitost podílet se na budování Linky bezpečí a jejího krizového centra. O 2 roky později jsem se stal manažerem projektu a řídil tým 130 lidí. V roce 2001 jsem si otevřel vlastní psychologickou praxi, v rámci níž se věnuji individuálním klientům a rodinám. Vedle toho spolupracuji s různými organizacemi, a to jak z neziskové, tak z podnikatelské sféry, kde se většinou podílím na řízení lidských zdrojů.”

Viktor Bosák Externí lektor a konzultant / TC Business School
Psycholog / Soukromá psychologická praxe

Viktor Bosák
Marian Necpal Detail lektora Poslat dotaz

“Po absolvování studia na VŠ veterinárního lékařství v Brně jsem se několik let věnoval praxi v oboru a zároveň jsem pracoval v obchodní firmě s veterinárními léčivy a krmivy. Časem převládla práce v obchodní společnosti, kde jsem pracoval téměř dvacet let. Pracoval jsem pro firmy Cymedica a Samohýl a.s. a věnoval jsem se hlavně obchodu, marketingu a budování značky. Vedl jsem obchodní týmy o velikosti desítek prodejců a v poslední době jsem pracoval na různých manažerských pozicích a spolupodílel se na tvorbě strategie firmy a na programech rozvoje managementu.”

Marian Necpal Interní lektor / TC Business School

Marian Necpal
Zdeněk Buřival Detail lektora Poslat dotaz

“Po absolvování oboru technická kybernetika na Elektrotechnické fakultě Vysokého učení technického v Brně jsem se jako programátor a analytik a následně samostatný výzkumný a vývojový pracovník věnoval vývoji informačních systémů v oblasti logistiky. Postupně jsem přes programování a analýzy došel až k vedení týmů. V roce 1989 jsem spoluzaložil firmu AURA, kde jsem dnes výkonným ředitelem. Firma se specializuje na vývoj a implementaci informačních systémů v oblasti vojenské logistiky a mezi naše největší klienty patří Ministerstvo obrany a Armáda České republiky.”

Zdeněk Buřival Externí lektor / TC Business School
Výkonný ředitel / AURA, s.r.o.

Zdeněk Buřival
Vladimír Nývlt Detail lektora Poslat dotaz

“Po absolvování oboru dopravní stavby na Stavební fakultě ČVUT v roce 1976 jsem působil v oblasti stavebnictví. V roce 1983 jsem absolvoval postgraduální kurz automatizovaných systémů řízení na Matematicko-fyzikální fakultě UK a pracoval jako programátor a analytik. V roce 1986 jsem se stal odborným asistentem na katedře inženýrské informatiky na Stavební fakultě ČVUT. V letech 1991 až 1992 jsem vystudoval MBA na Newcastle Business School ve Velké Británii. Po návratu do ČR jsem byl ředitelem koncepce a rozvoje v Českých drahách a následně konzultantem v oblasti business strategie a informačních systémů. V letech 2000 až 2007 jsem působil jako Key Account Manager ve společnosti SAP se zaměřením na podporu projektů zejména ve velkých společnostech a v letech 2007 až 2008 ve společnosti Hewlett-Packard. V současnosti provozuji samostatnou konzultantskou činnost a jako lektor spolupracuji s různými vzdělávacími institucemi.”

Vladimír Nývlt Externí lektor / TC Business School

Vladimír Nývlt

Seznam manažerů

Detail manažera Poslat dotaz

“Po vystudování informatiky a tělesné výchovy na Pedagogické fakultě Univerzity Karlovy jsem působila několik let ve školství a poté jsem sbírala zkušenosti v reklamní agentuře. Do TC Bussines School jsem nastoupila na začátku roku 2010 jako manažerka studia 2. fáze MBA, avšak mé působní zde netrvalo dlouho. Ještě tentýž rok jsem odešla na mateřskou dovolenou. Do TC Bussines School jsem se vrátila s dvěma dětmi – synem Filipem a dcerou Amálií. Svůj volný čas trávím především s rodinou a to v pohybu. Jsem instruktor spinningu, lyžování a snowboardingu, sportovní masér a trenér Atletiky Človíček.”

Petra Sýkorová Manažerka studia MBA / TC Business School

Petra Sýkorová
Detail manažera Poslat dotaz

“V roce 2012 jsem absolvovala doktorské studium na Provozně ekonomické fakultě ČZU v Praze a od roku 2011 studuji na Právnické fakultě MU v Brně. V průběhu studia jsem byla na stáži v Portugalsku, kde jsem studovala management a marketing, a v Peru, kde jsem krátce studovala mezinárodní finance a byznys Jižní Ameriky. Od roku 2001 pracuji u Českých aerolinií. S TCBS spolupracuji od roku 2012 jako manažerka studia 1. fáze MBA. Pocházím z Krkonoš a ve volném čase ráda cestuji nebo se věnuji skalnímu lezení, potápění a lyžování.”

Jana Kociánová Manažerka studia MBA 1. fáze / TC Business School
Stevardka / České aerolinie, a. s.

Jana Kociánová
Detail manažera Poslat dotaz

“Vystudovala jsem historii a bulharistiku na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy. Po absolvování vysoké školy jsem pracovala na vízovém oddělení kanadské ambasády v Praze. Poté jsem externě spolupracovala s nakladatelstvím Argo. V TC Business School působím od roku 2010 jako manažerka studia a mám na starosti organizaci 2. fáze MBA. Mám tři děti a ve volném čase ráda čtu a cestuji.”

Lucie Kolomazníková Manažerka studia MBA 2. fáze / TC Business School
Manažerka pro marketing / TC Business School

Lucie Kolomazníková
Detail manažera Poslat dotaz

“Po absolvování střediska vrcholového sportu v Dukle Praha v roce 1999 jsem odcestoval do USA, kde jsem pokračoval v úspěšné házenkářské kariéře – v dresu týmu Atlanta Condors jsem dvakrát vyhrál Národní šampionát USA - a zároveň jsem si otevřel agenturu pro studijní program Work & Travel USA, která zajišťovala pracovní místa a ubytování pro studenty z Evropy a Jižní Ameriky.

Na půl roku jsem si pracovně odskočil do Ruské federace a po návratu do USA jsem krátce pracoval jako koordinátor programu Work & Travel pro neziskovou vzdělávací organizaci CCI Greenheart.

V roce 2009 jsem nastoupil do organizace Council on International Educational Exchange (CIEE), která vyvíjí a spravuje programy pro rozvoj mezinárodního vzdělávání. Zde jsem měl na starosti partnery z východní Evropy se specializací na Rusko.

V roce 2010 jsem se po 10 letech nepřetržitě strávených v zahraničí vrátil do ČR a přes krátké dobrodružství ve světě karet ISIC nastoupil do TC Business School jako manažer. Když najdu volný čas, věnuji ho své rodině, a když už nemohu, uteču do kina. Občas se stále proháním po hřišti, kde hraji Národní házenou za Republikán Praha, klub založený v roce 1939.”

Karel Skopec Manažer studia MBA / TC Business School

Karel Skopec

Kontaktní formulář

Máte zájem o studium, nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Vyplňte formulář níže a my se vám rádi ozveme.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

MENU
int(0)