Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Gabriela Borská

Gabriela Borská

Property manager
PDP Management s.r.o.

Pro studium MBA jsem se rozhodla, abych získala větší znalosti a dovednosti o tom, jak býti „úspěšnou managerkou“. TC Business School mne oslovila především pro své atypické studium formou Action learning, kde opravdu získané informace uvádíme ihned do praxe. Nejedná se tedy o „papouškování“, na které jsme zvyklí z tradiční formy studia, ale nutí nás velmi zapojovat vlastní mozek a snažit se získané informace efektivně využít. Velice si cením přístupu jednotlivých lektorů, kteří si uchovávají jak svoji profesionalitu, tak i svou lidskost. V průběhu studia jsem zjistila, že veškerou svou práci dělám selským rozumem, pocitově, ale chybí zde naprostá organizovanost, řád, bez kterého vzniká chaos. Na jednu stranu je tato forma studia náročnější, protože je zde právě zapotřebí přemýšlet nad jednotlivými kroky a jejími důsledky, zároveň nás obrovsky vede k větší soběstačnosti a zodpovědnosti. Obrovsky je také důležitá týmová spolupráce a budování dobrých vztahů. Úžasné na tom všem je, že veškeré znalosti a AHA momenty, které nabírám, jsou užitečné nejen v dosavadní práci, kde aplikuji své projekty, ale dají se velmi dobře uplatnit ve všech sférách a to i v osobním životě.

Poslat dotazKontaktní formulář

Máte zájem o studium, nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Vyplňte formulář níže a my se vám rádi ozveme.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.

MENU
int(0)