Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Karolina Čiklová

Karolina Čiklová

copywriting
Živnostník

e-mail: karolina.ciklova@gmail.com

Psaním se živím asi 15 let. Nejdřív pro státní správu a samosprávu, pak pro agenturu a pak sama za sebe, na živnosťák. Vždycky jsem byla přesvědčená, že zájemci o mé texty nechtějí nic jiného, než hromádku pěkně učesaných vět. Rychle, bez chyb, bez řečí a pokud možno i bez nákladů. Jakože takhle vypadá profesionální práce. Pak jsem narazila na TCčko a zjistila, že klienti asi hledají také vztah, důvěru, společnou radost z práce, humor, podobné zájmy, hodnoty…

Poslat dotazKontaktní formulář

Máte zájem o studium, nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Vyplňte formulář níže a my se vám rádi ozveme.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.

MENU