Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Lenka Kašpaříková

Lenka Kašpaříková

Majitelka
Clinical s.r.o.

Nikdy jsem nestudovala řízení podniku, vedení lidí. Vše jsem dělala trochu metodou pokus-omyl. A tenhle způsob “samostudia“ mě stál hodně peněz. Dostala jsem se do situace, že jsem si uvědomila, že nedělám vše dobře a bezchybně. Ráda bych firmu stabilizovala, řídila ji co nejlépe a nejefektivněji. Začala jsem proto studovat management u TC Business School. Je skvělé mít možnost znát názor ostatních studentů, vidět jejich reakce a společnými silami se učit. Na základě již získaných zkušeností se připravuji nastavit změny ve firmě, které mi umožní více se do řídícího procesu zapojovat a začít praktikovat vše užitečné, co jsem získala během studia. Nikdy jsem si nemyslela, že budu chodit do školy ráda a budu se tam těšit.

Poslat dotazKontaktní formulář

Máte zájem o studium, nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Vyplňte formulář níže a my se vám rádi ozveme.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.

MENU