Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Marek Kosovič

Marek Kosovič

Manažer řízení projektů nákupu
ŠKODA AUTO a.s.

Proč jsem si vybral studium MBA u TC Business School? Rozhodl jsem se studovat MBA z několika důvodů - především jsem potřeboval získat nové informace pro práci manažera, které bych využil ve své každodenní práci a rozšířil si tak obzory a "vykoukl z krabice". Chtěl jsem potkat nové zajímavé lidi a naučit se něco nového i od nich, z jejich zkušeností. Cítil jsem potřebu se dále se vzdělávat, ale už jsem neměl čas ani chuť absolvovat obvyklé denní studium. Zámek v Třešti je příjemné místo pro studijní účely - je tam klid a pohoda a forma třídenních soustředění mi naprosto vyhovovala. Líbil se mi i osobní přístup lektorů, kteří, přestože jsou přísní a nedají nám nic zadarmo, jsou velmi vstřícní a otevření. Studium jsem absolvoval v srpnu 2015, část projektů vzniklých během studia MBA je tedy sice ještě ve fázi implementace, ale většina je již hotová. A musím říct, že můj šéf tyto projekty stále velmi oceňuje. Mám pocit, že si mě za dobře odvedenou práci váží a respektuje. Vnímá mne jako dobrého manažera, který dovedl firmě výrazně pomoci.

Poslat dotazKontaktní formulář

Máte zájem o studium, nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Vyplňte formulář níže a my se vám rádi ozveme.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.

MENU
int(0)