Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Martin Běhal

Martin Běhal

Marketing and Sales Manager
Agentura Osma, a.s.

Jsme rodinná firma, dochází u nás ke generační obměně. Chceme, aby se firma někam dál posouvala, potřebujeme vyhledávat nové příležitosti. Ale protože příležitosti nás samy neosloví, je potřeba k tomu mít vhodné lidi. A vzhledem k tomu, že odpovědnost za to se postupně přesouvá na další generaci - tedy také na mne, moje logická úvaha byla vzdělávat se. Získávat další názory, rozvíjet se, dostat nový pohled na svět kolem nás, který se čím dál rychleji mění, rozšiřovat si obzory. Z našeho pohledu je (pro firmu) nebezpečné zůstávat na místě a čekat, co se stane. Chceme být připravení, a to je ten důvod, proč jsem šel studovat do TC Business School. Cítil jsem nejistotu z nové role, která by na mě kvůli generační výměně měla přejít. Chtěl jsem načerpat informace a zkušenosti z jiných firem, zjistit, jak to u nich chodí, a způsob výuky u TCBS právě toto zajišťuje a zprostředkovává. Vím, že tu nezískám jednoznačný návod, ale ani jsem neočekával, že najdu něco univerzálně aplikovatelného. To hlavní, co tu získávám je možnost dívat se na svoje problémy trochu jinýma očima.

Poslat dotazKontaktní formulář

Máte zájem o studium, nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Vyplňte formulář níže a my se vám rádi ozveme.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.

MENU