Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Zbyněk Černý

Zbyněk Černý

vedoucí nákupu
Stating, s.r.o.

Já jsem končil svoje vzdělání v době, kdy se slovo management ještě moc nepoužívalo. Ale moje kariéra mě dovedla do pozice, kdy jsem se potřeboval dobře rozhodovat a zjistil jsem, že mi v tom právě tenhle typ vzdělání chybí. TC Business School jsem si našel na internetu a zaujalo mne tím, že se zaměřuje na praxi českých firem a řešení problémů českých firem a v neposlední řadě i to, že kurz probíhá v rodném jazyce - v češtině. Studium moje očekávání splnilo a i předčilo, především díky cestě, kterou vzdělávání vede.

Poslat dotazKontaktní formulář

Máte zájem o studium, nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Vyplňte formulář níže a my se vám rádi ozveme.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.

MENU