Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Zuzana Dubská

Zuzana Dubská

ředitelka školy
Soukromá vyšší odborná škola

Program MBA jsem se rozhodla studovat v době, kdy jsem jako jednatelka s.r.o. , podnikající v rezortu soukromého školství neměla dostatečné zkušenosti , které by vedly k ucelenému strategickému pohledu na řízení firmy. Potřebovala jsem získat jiné znalosti a dovednosti, které mi nedala Vysoká škola ani dosavadní praxe. Zásadním rozhodnutím ke studiu MBA byla pro mne informace, že toto studium je ve světě považováno za kvalifikační standard špičkových manažerů. Stanete se součástí vysoce úspěšné skupiny, která v životě mnohé dokázala a především ještě dokázat chce. Vzájemné ovlivňování, komunikace, přátelství, kontakty a interaktivita studia je velikým bonusem tohoto studia. Propojování teorie s praxí je základem studia, kde znalosti ověřujete na vlastních, zcela konkrétních úkolech a projektech. Řešení pak jsou mnohdy významným přínosem pro firmu. Díky absolvování MBA studia u TC Business School jsem získala zcela jiný přístup k řešení nejen profesní problematiky ale i mnohých situací běžného života. Mgr. Zuzana Dubská, MBA - ředitelka Soukromé vyšší odborné školy zdravotnické, s.r.o. , Praha 2

Poslat dotazKontaktní formulář

Máte zájem o studium, nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Vyplňte formulář níže a my se vám rádi ozveme.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.

MENU
int(0)