Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

TC Business School: specialisté na Action Learning

Nejsme akademici. Jsme manažeři. Letos tomu je přesně 20 let co se specializujeme na vzdělávání manažerů a rozvoj managementu organizací metodou Action Learning.

TC Business SchoolTým lektorů-manažerů soustředěný v TC Business School se specializuje na komplexní vzdělávací a poradenské služby pro manažery a management. Byli jsme jedním z prvních poskytovatelů MBA studia v České republice a v současnosti jsme spolu s naším holandským partnerem jediní, kdo v Evropě nabízí manažerské vzdělávání formou Action Learning. Od roku 1998 prošlo našimi manažerskými kurzy, programy rozvoje managementu i koučinky více než 1300 českých i slovenských manažerů z bezmála 350 firem, institucí a organizací.

Naše služby

  • Kurzy MBA a DBA postavené na principech Action Learning

  • Individuální semináře a školení rozvoje manažerských dovedností

  • Komplexní vzdělávací programy pro management organizací

  • Změny a rozvoj firemní kultury včetně podpory při její implementaci

  • Vzdělávací programy a konzultace v oblasti řízení mezinárodních týmů

  • Zavedení principů Action Learning do vnitrofiremního vzdělávání

  • Individuální konzultace a koučink jednotlivců i týmů

Vlastní metodika manažerského vzdělávání

TC Business SchoolJiž 15 let vyvíjíme vlastní metodiku manažerského vzdělávání postavenou na principech Action Learning. V současnosti jsme spolu s Business School Netherlands jedinou MBA školou v Evropě, která principy Action Learning důsledně používá nejen pro vzdělávání manažerů, ale současně i aktivně rozvíjí a využívá pro vlastní řízení.

Více o našem know-how
 

Vlastní publikační činnost

V týmu našich lektorů se za 20 let naší práce postupně angažovalo více než 50 specialistů na různé obory managementu. Pracovali jsme se stovkami firem a vyslechli příběhy několika tisíc manažerů a vždy jsme spolu s nimi objevovali nové přínosy přístupů učících s organizací. Z počátku jsme museli využívat většinu anglicky psaných zdrojů teorie, překládat z holandštiny i angličtiny. Postupně se začaly objevovat na trhu zajímavé překlady, které bylo částečně možno využít, ale stále se jednalo o literaturu, která vznikla v kulturně jiných prostředích.

V roce 2011 jsme se tedy rozhodli, že je čas, kdy naše zkušenosti se mohou stát základem série odborných publikací, které využívají cenných zahraničních modelů, ale jsou adaptovány na naše podmínky a jsou také důsledně podávány ve stylu Action Learning – tedy teorie je vždy třeba přizpůsobit dané realitě, a dokud je neaplikujeme a nevidíme jejich živoucí výsledky, nelze se o nich nic naučit.

Nakladatelství Management Press naši nabídku uvítalo, na trhu totiž byly z původních českých publikací většinou pouze takové, které se zabývaly jenom určitými výseky managementu nebo čerpaly ze zkušeností pouze určitého oboru podnikání, a většinou byly napsány akademickým výkladovým stylem. Tak jsem se dali do práce. S nakladatelstvím jsme se dohodli na zpracování sedmidílné série knih „ACTION LEARNING - PRAKTICKÝ MANAGEMENT“ , v níž se postupně objeví všechny oblasti managementu, a tak vznikne komplexní práce, jakou český knižní trh po dekády nepamatuje.

 

Více o našich knihách
 

Certifikovaný kouč Světového institutu pro Action Learning

Sláva Kubátová, ředitelka TC Business School, se jako první Čech stala certifikovaným koučem World Institute for Action Learning (WIAL).

Partneři

Business School Netherlands, Nizozemsko

Naše studium MBA postavené na principech Action Learning je akreditováno prostřednictvím Business School Netherlands, největšího poskytovatele manažerského vzdělávání v Nizozemsku. Business School Netherlands byla v roce 2012 vyhlášena nejlepším MBA vzděláním v Nizozemsku.

Sheffield Hallam University, Velká Británie

Jako jedna z mála manažerských škol v ČR nabízíme i DBA (Doctor of Business Administration), doktorandské studium navazující na MBA, které je akreditováno u renomované Sheffield Hallam University, třetí největší univerzity ve Velké Británii.

 

Jsme členy

Accreditation Council for Business Schools and Programs (ACBSP) EDUQUA - Švýcarská akreditační organizace kvality pro veřejné a soukromé vzdělávací instituce. NVAO - Akreditační organizace Nizozemska a Vlámska NVAO  
Accreditation Council for Business Schools and Programs (ACBSP) EDUQUA - Švýcarská akreditační organizace kvality pro veřejné a soukromé vzdělávací instituce. NVAO - Akreditační organizace Nizozemska a Vlámska NVAO  
International Foundation for Action Learning (IFAL) World Institute for Action Learning (WIAL)    
International Foundation for Action Learning (IFAL) World Institute for Action Learning (WIAL)    

Podporujeme

Česká asociace paraplegiků

Podporujeme Českou asociaci paraplegiků (CZEPA), jejímž posláním je hájit práva a zájmy lidí s poškozením míchy a usilovat o zlepšení podmínek pro jejich plnohodnotný život. Činnost CZEPA podporujeme finančním darem - z každé naší prodané knihy věnujeme České asociaci paraplegiků 20 Kč.

Asociace veřejně prospěšných organizací

Členům Asociace veřejně prospěšných organizací (AVPO), která sdružuje a podporuje neziskové organizace v ČR, nabízíme zvýhodněné finanční podmínky studia MBA Basics v podobě 45% slevy.Kontaktní formulář

Máte zájem o studium, nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Vyplňte formulář níže a my se vám rádi ozveme.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.

MENU
int(0)