Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

O studiu MBA

Staňte se strůjci změn ve vaší společnosti nebo firmě i ve vašem životě. Studium MBA u TC Business School je vhodné pro každého, kdo se věnuje vedení lidí a firem. Poskytujeme manažerské vzdělávání orientované na praktické dovednosti, týmovou spolupráci a konkrétní projekty.

Má smysl

Získáte znalosti, kompetence a zkušenosti (i titul, samozřejmě)

Studium MBA je určeno manažerkám a manažerům malých a středních firem. Znalosti a kompetence, které absolventi získají, uplatní při vedení projektů a změn ve vlastní organizaci.

 • Uvědomíte si souvislosti mezi různými odbornostmi managementu a naučíte se vnímat organizaci jako celek.
 • Dokážete získané poznatky využít v aktuálních situacích.
 • Odhalíte nejzásadnější vlivy, které vedou ke zdarům či nezdarům organizace.
 • Naučíte se dovednosti, které vás i organizaci povedou k průběžným adaptacím na změny prostředí, v němž podnikáte a žijete.
 • Získáte čas na přemýšlení o firmě, formulaci vizí a ušetříte čas pro rodinu a své koníčky

Dokáže pomoci

Získáte nadhled, navážete nová a cenná přátelství, najdete nový smysl učení

Přidanou hodnotou programu MBA na TC Business School je, že zážitky z komunikace s lektory, dalšími studenty i celková atmosféra kurzu přinesou nové hodnoty do osobního života absolventů. Management nejsou jenom poučky. Je to dobrodružná cesta, na níž najdete inspiraci pro profesní i osobní rozvoj.

 • Osvojíte si týmový přístup a práce vás bude bavit.
 • Dokážete udržet rozvoj firmy a budete ji moci dále inovovat.
 • Uvědomíte si jak motivovat lidi a udržet si loajální zaměstnance.
 • Naučíte se plánovat a promýšlet budoucnost i s vědomím, že do ní vstoupí řada proměnných.
 • Prohloubíte své komunikační schopnosti, objevíte vlastní skryté potenciály v jednání s lidmi.
 • Získáte inspiraci od kolegů z jiných oborů a prostředí.

Rozumí mu každý

Pochopíte lektory, studenty i specifické kulturní zvyklosti

Výuka manažerů u TC Business School probíhá v českém a slovenském jazyce a je důsledně přizpůsobena domácímu prostředí. Koncepty managementu jsou natolik složité, že je bezpodmínečně nutné, aby se diskuze mezi studenty a lektory mohly vést v jejich rodném jazyce.

Prostředí České republiky a Slovenské republiky není se západoevropským zcela identické. Studijní materiály jsou tedy kompletně upraveny tak, aby reflektovaly situaci našich zemí. Studium MBA však také podporujeme prací se zahraniční literaturou. Manažerské vzdělání tohoto typu lze dále rozšířit následným studiem DBA International.
Manažerské vzdělávání MBA v češtině nebo slovenštině pomáhá učit se z praxe úspěšných místních organizací a debatovat o často se opakujících problémech studentů.

Otevře dveře i mysl

Se zkušenostmi ze studia MBA bude vedení lidí i celé organizace účinnější

Svět se mění a studium programu MBA v podání TC Business School zvyšuje profesní kompetence absolventů a zároveň startuje jejich celoživotní osobní rozvoj.

Titul MBA, který získají absolventi studia TC Business School, prokazuje profesionální manažerské dovednosti a potvrzuje vysokou úroveň kvalifikace v managementu. Prestižní certifikát s mezinárodní platností je zárukou kompetentnosti absolventů a kvality nabízeného produktu. Partnerem TC Business School v programu MBA je největší poskytovatel manažerského vzdělávání v Nizozemsku Business School Nederlands, jež je držitelem národní akreditace NVAO a mezinárodních akreditací ACBSP a EDUQUA.

Logo BSN Logo NVAO ACBSP EDUQUA

Při výuce používáme unikátní koncept Action Learning - učení se z praxe, který se v současné době prosazuje jako jeden z nejúčinnějších a z pohledu nákladů nejúspornějších nástrojů k řešení problémů, rozvoje manažerských a vůdčích schopností, budování týmů a transformování organizací. Mottem Action Learning je: Učení nelze oddělit od praxe. Studenti vnímají metodu Action Learning jako zásadní impulz ke změně svého přístupu k profesi i osobnímu životu.

Termíny zahájení studia


Kontaktní formulář

Máte zájem o studium, nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Vyplňte formulář níže a my se vám rádi ozveme.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.

MENU