Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

 

 

Unikátní rysy manažerského studia Action Learning MBA

Našim absolventům se daří. Ať za úspěch považujete zvýšení manažerského vlivu, lepší fungování vlastní firmy, větší uspokojení z práce nebo vyšší plat.

Action Learning MBA je náročné studium zaměřené na praxi, které klade důraz na rozvoj manažerských dovedností při řešení problémů vlastních firem, prezentuje management v souvislostech v prostředí otevřené spolupráce, diskuze a partnerství pod vedením lektorů s manažerskou praxí s cílem položit základy pro celoživotní rozvoj manažerských dovedností.

Action Learning je unikátní, ryze praktické vzdělávání, při kterém se učíte z akcí realizovaných v rámci vlastní každodenní manažerské praxe. Princip učení se je prostý: čím více toho podniknete, tím více se naučíte.

 


 

Přínosy manažerského studia Action Learning MBA

Náročné studium

Pokud chcete jen získat titul MBA, nemusíte číst dále. Action Learning MBA je náročná forma manažerského vzdělávání, které klade maximální důraz na osobní nasazení studenta, zpracovávání reálných projektů, výměnu zkušeností a týmovou spolupráci. Pro udržení vysoké úrovně vzdělávání i komunikace ve studijní skupině jsou na všech našich kurzech přítomni dva naši lektoři, kteří se do výuky aktivně zapojují.

Důraz na rozvoj manažerských dovedností

Při Action Learning MBA budete v průběhu studia řešit reálné problémy vlastních firem, zpracovávat projekty (ALP), které budete navíc po důkladné přípravě zavádět přímo ve vašich organizacích, a to s důrazem na měřitelné a prokazatelné přínosy. Jinými slovy, při Action Learning MBA zdokonalíte vaše manažerské schopnosti reálným zlepšováním vaší organizace.

Management v souvislostech

Management není soubor izolovaných oblastí, ale úzce provázaný systém, kde vše souvisí se vším. Při studiu nejen společně do hloubky prozkoumáme jednotlivé oblasti managementu, ale především se naučíte vidět management v souvislostech, jak změny v jedné oblasti organizace ovlivní oblasti jiné, což vám pomůže zlepšit procesy i spolupráci nejen v rámci vaší oblasti, ale napříč celou organizací.

Partnerství

Věříme ve vaše schopnosti, věřte také. Partnerství se studenty pro nás není prázdným pojmem. Naši studenti jsou dospělí lidé s vlastním rozumem i manažerskými zkušenostmi. Nebudeme vás vodit za ručičku, nebudeme vám vnucovat „hotová“ řešení. Budeme vám naslouchat, ale také vás „nutit“ neustále reflektovat předkládané vědomosti, přemýšlet, jak dané činnosti zvládáte ve vaší organizaci a v prostředí otevřené diskuze a spolupráce s dalšími manažery ve skupině vám budeme pomáhat hledat cesty pro zlepšení.

Lektoři s manažerskou praxí

Nejsme od reality odtržení akademici a nezavalíme vás teorií. Lektoři, kteří vás budou studiem Action Learning MBA provázet, jsou profesionální manažeři specializovaní na rozvoj managementu, kteří jako externí konzultanti pomáhají tuzemským organizacím řešit reálné problémy. Mnozí z našich lektorů jsou autory odborných publikací o managementu.

Profily našich lektorů

Naučíme vás učit se

Ačkoli v našich kurzech klademe důraz na reálné zlepšení vašich manažerských dovedností a poskytnutí nástrojů pro „opravování“ a zlepšování fungování vaší organizace, hlavním přínosem studia Action Learning MBA je, že si osvojíte principy, na kterých můžete postavit váš celoživotní profesní i osobní rozvoj.

 


 

Máte zájem o studium MBA?

Kontaktujte nás

Nebo se podívejte na nabídku manažerského vzdělávání.

Kontaktní informace

Management TC s.r.o.
Na zátorce 4
160 00 Praha 6
Zobrazit na Google Maps

(+420) 257 532 356 info@tcbs.cz

 Kontaktní formulář

Máte zájem o studium, nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Vyplňte formulář níže a my se vám rádi ozveme.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.

MENU
int(0)