Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

2. vydání slavné Agendy 21

Rádi bychom vás upozornili na již 2.vydání slavné Agendy 21 od Michaela Hammera. Tato kniha vyšla v nakladatelství Management Press, tentokrát ve spolupráci s TC Business School!


Z toho důvodu je ve vydáních pro TCBS speciálně vložená kapitola "Procesy, procesy... Úvahy nad reflexí M.Hammera o nových strukturách organizací", kterou dopsali naši lektoři - Sláva Kubátová a Michal Henych.

Agendu 21 určitě většina z vás dobře zná, ale přes to ji možná ještě nemáte doma. Pokud budete mít zájem obohatit svou knihovnu o opravdu dobrou a čtivou knihu z oblasti managementu, budeme rádi, když si ji objednáte přímo u nás.

Knihu lze zakoupit zde

 

Zpět na výpis aktualit


Kontaktní formulář

Máte zájem o studium, nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Vyplňte formulář níže a my se vám rádi ozveme.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.

MENU
int(0)