Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Business School Netherlands 25 let

Business School Netherland letos oslaví 25. výročí svého vzniku. BSN založil roku 1988 Dr. Dick Gerdzen, který stojí v čele školy i dnes. BSN nepůsobí jen ve městě Buren v Holandsku, ale v součastné době má mnoho dceřinných a partnerských společností ve 13 zemích světa.


Ročně u BSN studuje přibližně 1000 studentů 41 národností! Za svůj uspěch vděčí BSN i metodě Action Learning, které využívá již od svého založení.

Jako partner se TC Business School připojuje ke všem gratulantům

Zpět na výpis aktualit


Kontaktní formulář

Máte zájem o studium, nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Vyplňte formulář níže a my se vám rádi ozveme.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.

MENU
int(0)