Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

CEO Magazine

Jsme nesmírně hrdí, že můžeme oznámit, že společnost BSN stále úspěšně rozvíjí a zlepšuje svůj program MBA. Časopis CEO Magazine opět zařadil náš program MBA do svých výročních žebříčků Global MBA jako "European Tier One". BSN se také umístila na žebříčku Global Executive MBA!


CEO Magazine Global MBA Rankings zkoumal detailně 150 MBA programů obchodních škol z celého světa. Posuzoval učební prostředí, výši školného, metody výuky, ale i mezinárodní rozmanitost a genderovou vyváženost. Cíl byl jednoduchý: identifikovat obchodní školy, které nabízejí výjimečnou kvalitu služeb a vzdělání a především takové školy, kde se studentům a firmám prokazatelně vrácí jejich investice do studia MBA.

Děkan BSN Marcel van der Ham říká:" Nemusím zdůrazňovat, že uděláme vše co je v našich silách, abychom náš program MBA dál zlepšovali a příští rok byli třeba v TOP 10. “

více najdete na stránkách BSN

 

Zpět na výpis aktualit


Kontaktní formulář

Máte zájem o studium, nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Vyplňte formulář níže a my se vám rádi ozveme.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.

MENU