Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Členství ve WIAL

TC Business School se stala členem organizace WIAL - Světového institutu pro Action Learning. V jeho rámci se stala i naše lektorka Sláva Kubátová certifikovaným koučem Action Learning.


WIAL je mezinárodní organizace, která má za cíl šířit podvědomí o metodě Action Learning a jejím praktickém používání. Jejím spoluzakladatelem je "otec" této metody Michael J. Marquardt.

WIAL Action Learning TC Business School TCBS Management TC Sláva Kubátová

Zpět na výpis aktualit


Kontaktní formulář

Máte zájem o studium, nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Vyplňte formulář níže a my se vám rádi ozveme.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.

MENU
int(0)