Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Hledáme si k sobě markeťáka a obchodníka, prostě dva v jednom

Do našeho nevelkého týmu hledáme kolegyni/kolegu, která/ý věří, že pro dosažení výsledků jsou týmová řešení potřebnější než individuální nasazení.


A co jsou ty výsledky, které potřebujeme společně dosáhnout? V prvním kole dostatečné množství zájemců o studium a v tom druhém pak samotné studenty. Zní to jednoduše, ze skutečnosti však víme, že způsoby jak výsledků dosáhnout je potřeba tvořivě vymýšlet v týmu.

Předpokládáme, že budeme potřebovat kapacitu odpovídající přibližně polovičnímu úvazku vykonávaném v čase dle potřeby a vzájemné dohody.

Ozvěte se, prosím, Tomášovi Bujnovi na mail tomas@tcbs.cz nebo zavolejte na 606 739 055.

Zpět na výpis aktualit


Kontaktní formulář

Máte zájem o studium, nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Vyplňte formulář níže a my se vám rádi ozveme.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.

MENU