Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Jak se vyvíjel první běh DBA?

První blok proběhl v únoru 2012 v Holandsku a byl zaměřen na kultury národní i organizační a hlavně na přístup Action Learning, jehož hlavním garantem v tomto programu je právě TCBS.


DBA - V dubnu tohoto roku proběhne v Praze 3. blok doktorandského kurzu DBA International, který společně pořádá BSN, Sheffield Hallam University a TCBS. Kurzu se zúčastní 10 posluchačů z celého světa – od Hong Kongu před Pakistan, Nigerii až po Británii. V dubnu tohoto roku proběhne v Praze 3. blok doktorandského kurzu DBA International, který společně pořádá BSN, Sheffield Hallam University a TCBS. Kurzu se zúčastní 10 posluchačů z celého světa - od Hong Kongu přes Pakistan, Nigerii až po Británii.

V druhém bloku v červnu 2012 se v Sheffieldu posluchaři zaměřovali hlavně na metodologii výzkumu tak, aby jejich výzkumné projekty naplňovaly standardy vědecké práce a současně se držely i filosofie Action Learning - ve zkratce řečeno, aby vycházely z reálných potřeb managerské praxe a ve svém výsledku byly pro managery prakticky přínosné.

Ve třetím bloku v Praze budou posluchači spolu s lektory pracovat na plánech svých výzkumných projektů, které se zaměřují například na podporu malých podniků v Číně nebo na témata spojená s motivací pracovníků nadnárodních firem.

V dubnu bude také v Holandsku zahájen druhý běh tohoto studia a není jistě bez zajímavosti, že se ho pravděpodobně zúčastní 2 -3 posluchači z České republiky.

Chcete-li se dozvědět více o DBA - napište nám.

Zpět na výpis aktualit


Kontaktní formulář

Máte zájem o studium, nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Vyplňte formulář níže a my se vám rádi ozveme.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.

MENU
int(0)