Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Kniha AL

Rádi bychom Vám představili novou knihu, která právě vychází v nakladatelství Management Press ve spolupráci s TC Business School. Action Learning od Michaela J. Marquardta si poprvé můžete přečíst i v češtině.


Action Learning Michael  Marquardt TC Business School Michal Henych Sláva KubátováCo to je Action Learning a proč byste si tuto knihu vůbec měli vzít do ruky?¨

Tato metodika je založena na zapojení skupiny lidí do společného řešení skutečného problému. Cílem je najít všem srozumitelné řešení, za které se každý s radostí postaví. Učí lidi naslouchat a používat empatie. Action Learning je mimořádně mocný nástroj, který může při minimálních nákladech řešit náročné výzvy a zároveň rozvíjet lidi i organizace.

  • Víte, jak efektivně zvládnout řešení problémů?
  • Víte, proč se týmy rozpadají v půli práce nebo nefungují?
  • Máte pocit, že lidé málo přemýšlejí o tom, co říkají?

Jsme přesvědčeni, že tato kniha by Vám s tím mohla pomoci.

„Metoda AL se pro mě stala nepostradatelným nástrojem - procesem, jenž mi umožňuje nejen efektivně a měřitelným způsobem řešit reálné situace v naší firmě, ale současně se neustále učit a rozvíjet se v profesním i soukromém živote" ... V.Bradáč (generální ředitel), SAPELI, a.s.

Zapojte se i Vy a napište nám svůj názor na tuto knihu na info@tcbs.cz .

Více informací na www.actionlearning.cz

Zpět na výpis aktualit


Kontaktní formulář

Máte zájem o studium, nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Vyplňte formulář níže a my se vám rádi ozveme.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.

MENU
int(0)