Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Křest knihy Vedení...

10.12.2012 proběhl v kavárně knihkupectví Academia na Václavském náměstí křest knihy Vedení lidí a strategie v nejistých dobách. Je to první kniha z připravované série knih o managementu a jejími autory jsou lektoři TC.


Křest se konal ve spolupráci s vydavatelstvím Management Press, které se zasloužilo o vydání knihy. Pan profesor Leo Vodáček se s radostí ujal role kmotra a opatrně, tak aby knihu neponičil, naši prvotinu pokřtil šampaňským. Mezi hosty byli naši studenti a absolventi, a tak byla atmosféra večera velmi přátelská a neformální.

Děkujeme všem, kdo s námi přišli oslavit vydání první knihy a těšíme se, že začátkem nového roku se vám budeme moci pochlubit druhou knihou o Marketingu.

Více fotek najdete zde

Křest Knihy

Zpět na výpis aktualit


Kontaktní formulář

Máte zájem o studium, nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Vyplňte formulář níže a my se vám rádi ozveme.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.

MENU
int(0)