Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Lektoři TC Business School na konferenci UFHRD v Brightonu

Sláva Kubátová a Tomáš Bujna společně s profesorem Bernhardem Hauserem (FHAM Erding, Německo) a profesorem Jeffem Goldem (Leeds Met University, Velká Británie) vedli symposium „Action Learning v manažerském vzdělávání.“ Cílem symposia bylo sdílet zkušenosti a prozkoumat, jakým způsobem je možno integrovat Action Learning do komplexních programů manažerského vzdělávání v prostředích s různými kulturními a institucionálními rámci.


Lektoři TCBS prezentovali zkušenosti získané v průběhu 15 let poskytování programu Action Learning MBA v České republice. Zaměřili se na to, jak action learning zvyšuje schopnosti studentů se učit v porovnání s dominantním přístupem k výuce v České republice.

Bernard Hauser prezentoval zkušenosti s integrací action learning do magisterského programu FHAM a Jeff Gold uvedl zkušenosti a vyhodnocení použití action learning v profesionálních doktorátech DBA na Leeds Met.

Následná diskuse přinesla spoustu zajímavých myšlenek a některé určitě ovlivní i program Action Learning MBA poskytovaný TCBS.

Lektoři TC Business School na konferenci UFHRD v Brightonu Sláva Kubátová a Tomáš Bujna společně s profesorem Bernhardem Hauserem (FHAM Erding, Německo) a profesorem Jeffem Goldem (Leeds Met University, Velká Británie)

UFHRD je Univerzitní fórum pro rozvoj lidských zdrojů (University Forum for Human Resource Development), nezisková organizace, která se snaží vytvářet, rozvíjet a informovat o špičkových teoriích a praktikách rozvoje lidských zdrojů prostřednictvím mezinárodní sítě univerzit, jednotlivců a organizací.

Konference UFHRD 2013 se uskutečnila na půdě Brighton Business School ve Velké Británii.

Organizátoři a řečníci na symposiu:

Připravili jsme pro vás i spousta fotografií, které lze vidět na Facebookovém profilu TCBS

Zpět na výpis aktualit


Kontaktní formulář

Máte zájem o studium, nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Vyplňte formulář níže a my se vám rádi ozveme.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.

MENU
int(0)