Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Martin Hájek zrecenzoval poslední knihu TC Business School


Je až neuvěřitelné, kolik témat se do této poměrně útlé knihy (268 stran) vešlo a jak podrobně je autoři rozebrali. Asi proto, že zde prakticky absentuje nic neříkající vata. To však neznamená, že je kniha suchou. Vůbec ne. Kromě odborných zdrojů odkazuje i na lehčí literaturu, a v textu lze nalézt řadu názorných příkladů a prožitků z evidentně bohaté školicí a poradenské praxe autorů, které knihu pěkně oživují, píše Martin Hájek 

Celou recenzi si lze přečíst na stránkách Vedeme.cz

(Účelem Vedeme.cz je napomáhat s poznáním a rozvojem leadershipu v ČR)

Zpět na výpis aktualit


Kontaktní formulář

Máte zájem o studium, nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Vyplňte formulář níže a my se vám rádi ozveme.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.

MENU
int(0)