Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Můžete se těšit na další knihu od týmu TC Business School!

Až se zima zeptá, co jsme dělali v létě, odpověď nebude složitá. Psali jsme již pátou knihu naší série Action Learning - praktický management.


Kniha TC Business School: Spojovat či rozdělovat?Na začátku prosince vyjde v nakladatelství Management Press další, v pořadí již pátá kniha týmu TC Business School. V knize Spojovat, či rozdělovat? Organizování, koordinování a sdílení informací jsme se zaměřili na organizační strukturu organizace, tedy na možnosti, jak v organizaci co nejefektivněji rozdělovat úkoly a koordinovat práci na nich i jejich výsledky.

Všem, kteří si knihu Spojovat, či rozdělovat? Organizování, koordinování a sdílení informací objednají v našem obchodě, ji pošleme podepsanou všemi autory.

Objednávejte zde.

Zpět na výpis aktualit


Kontaktní formulář

Máte zájem o studium, nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Vyplňte formulář níže a my se vám rádi ozveme.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.

MENU
int(0)