Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Novinka "Rozumíte svým zákazníkům?" v čele dubnového TOP 10, píše Management Press

Na prvním místě dubnového pořadí nejžádanějších knih nakladatelství Management Press nacházíme jednu z novinek měsíce, titul Rozumíte svým zákazníkům?, jehož autorem je tým lektorů TC Business School a který je dalším svazkem nové edice Action Learning - praktický management.


Tentokrát druhé místo patří nejnovější autorské knize S. R. Coveyho (s B. Englandem) Třetí alternativa, zatímco další podnětná Coveyho díla 7 návyků skutečně efektivních osobností a 8. návyk vidíme na třetím, resp. osmém místě dubnového pořadí.

Své místo v žebříčku uhájil titul NLP v praxi. Neurolingivistické programování jako cesta k osobní jedinečnosti, jehož autorkou je S. Knight, ale rovněž několik dalších knih.

Celý přehled nejžádanějších knih nakladatelství Management Press v měsíci dubnu 2013 si můžete prohlédnout na animaci v dolní části našeho webu: www.mgmtpress.cz

 titul Rozumíte svým zákazníkům?, jehož autorem je tým lektorů TC Business School a který je dalším svazkem nové edice Action Learning - praktický management.


Zpět na výpis aktualit


Kontaktní formulář

Máte zájem o studium, nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Vyplňte formulář níže a my se vám rádi ozveme.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

MENU
int(0)