Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Obhajoby očima absolventa

Obhajoby očima čerstvého absolventa studia Action Learning MBA Michala Knězů Mrvky z firmy Aperta.


„Říká se, že konec silně ovlivňuje celkový dojem. A mé pocity z obhajoby Masteru jsou velmi příjemné. Myslím si, že za to „může“ více důvodů, které se prolnuly. Krásné a duchovní prostředí Břevnovského kláštera, vědomí úsilí, které za celým mým studiem stálo, diskusní forma obhajoby a především přístup všech přítomných. Rád si tyto okamžiky budu připomínat. Díky TC Business School.“

Michal Knězů Mrvka, absolvent MBA

    obhajoby v Břevnovském klášteře 

 

Více na FB profilu TC Business School

Zpět na výpis aktualit


Kontaktní formulář

Máte zájem o studium, nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Vyplňte formulář níže a my se vám rádi ozveme.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.

MENU
int(0)