Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Obhajoby očima čerstvého absolventa

Jak vnímal obhajoby své disertační práce čerstvý absolvent MBA a spolumajitel CK Alpina Přemysl Špalek?


Obhajoba disertační práce byla podtržením úrovně celého studia. Krásné historické prostory Břevnovského kláštera, možnost pozvat si své blízké a kolegy, setkání s externím zkoušejícím Edvardem Outratou a v neposlední řadě i oběd v klášterní restauraci - to všechno umocnilo přátelskou a pohodovou atmosféru celých obhajob. Škola mi poskytovala rodinné prostředí po celou dobu mého studia, a tak i obhajoba mého Master Projektu byla velice důstojným a oficiálním aktem.  A o to více se těším už tento měsíc na promoci do Holandska.

 

 

Přemysl Špalek, MBA

Zpět na výpis aktualit


Kontaktní formulář

Máte zájem o studium, nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Vyplňte formulář níže a my se vám rádi ozveme.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.

MENU