Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Obhajoby v Břevnovském klášteře

19. srpna 2014 se konaly v Břevnovském klášteře další slavnostní obhajoby studentů TC Business School.


Tentokrát obhajovali své Master Projekty čtyři studenti. Jiří Leskovec (MBA11) z firmy Agpi a.s., úspěšně obhájil svůj projekt o Marketingové strategii. Neméně úspěšní byli i studenti MBA13 Martin Bátrla (Profi Klima, a.s.) s projektem Stabilizace firmy v nové době a Michal Knězů Mrvka (Aperta s.r.o.) s projektem Aperta - stabilní a inovativní firma. Posledním z novopečených absolventů byl Pavel Kučera (MBA18), majitel firmy Dipak s.r.o., který obhájil projekt Budoucí konkurenční výhoda firmy Dipak s.r.o.

Roli externích zkoušejících k naší radosti přijali právník, pan Bohumil Koutník, pan Ladislav Žák z firmy La Lorraine Bakery, pan Tomáš Svoboda z Národní knihovny a bývalý ředitel Statistického úřadu a ex-senátor pan Edvard Outrata.

Martin Bátrla, Profi Klima a.s., TC Business School  Jiří Leskovec, Agpi, a.s., TC Business School obhajoby v Břevnovském klášteře, TC Business School

 Michal Knězů Mrvka, Aperta s.r.o., TC Business School Pavel Kučera, Dipak s.r.o., TC Business School

 

 

Zpět na výpis aktualit


Kontaktní formulář

Máte zájem o studium, nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Vyplňte formulář níže a my se vám rádi ozveme.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.

MENU
int(0)