Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Obhajoby v Břevnovském klášteře 2019

Jako každý rok v létě, i letos v srpnu proběhly v areálu Břevnovského kláštera v Praze obhajoby absolventů TC Business School. Své Master Projekty úspěšně obhájili studenti MBA: Zbyněk Černý, Stating s.r.o., Michal Bugár, MegaBit s.r.o., Antonín Smrček, Labeta a.s. Role externích zkoušejících se v letošním roce ujali Zdeněk Buřival, generální ředitel Aura s.r.o., David Brož, ředitel Versalis s.r.o. a Eliška Kirchnerová, manažerka kvality v sociálních službách


Zbyněk Černý, MBA13

Michal Bugár, MBA23

Antonín Smrček, MBA24

Všem absolventům gratulujeme a přejeme hodně štěstí v další práci!

 

Zpět na výpis aktualit


Kontaktní formulář

Máte zájem o studium, nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Vyplňte formulář níže a my se vám rádi ozveme.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.

MENU