Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

pozvánka na ukázkový seminář

Na začátek nového roku jsme si pro Vás připravili další ukázkový seminář. Tentokrát se bude konat 29.1.2008 v Plzni. Seminář je na téma motivace zaměstnanců. Budete si moci sami vyzkoušet, jak u nás studium MBA probíhá. Zároveň můžete porovnat své praktické zkušenosti týkající se tohoto tématu se zkušenostmi ostatních kolegů-manažerů. Další informace najdete na zvláštní stránce.Kontaktní formulář

Máte zájem o studium, nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Vyplňte formulář níže a my se vám rádi ozveme.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.

MENU
int(0)