Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Rodinná firma roku 2014

Na druhém místě v soutěži Rodinná firma roku se umístila firma Dvořák - svahové sekačky s.r.o., která vyvíjí, vyrábí a servisuje svahové sekačky


Slavnostní vyhlášení vítězů proběhlo 13. listopadu 2014 u příležitosti Dne podnikatelů České republiky. Ocenění Rodinná firma roku 2014 se uděluje již třetím rokem malému či střednímu podniku s rodinnou tradicí. Do soutěže se každoročně hlásí desítky rodinných firem z celé České republiky a není snadné určit vítěze. Za každým jménem stojí totiž léta tvrdé práce, zkušeností, pokusů a omylů a vytrvalosti a také radosti z dobře vykonané práce. 

Společnost Dvořák-svahové sekačky, s.r.o. byla založena 1.7. 2004 Lubomírem Dvořákem, majitelem firmy, jako strojní divize společnosti Dvořák. Hlavním produktem firmy je patentovaná, rádiem řízená svahová sekačka Spider. Firma se snaží své výrobky neustále inovovat a zlepšovat a úspěšně proniká i na zahraniční trhy.

Lubomír Dvořák i jeho dcera Michaela jsou oba studenty TC Business School. Máme z nich radost a blahopřejeme.

Zpět na výpis aktualit


Kontaktní formulář

Máte zájem o studium, nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Vyplňte formulář níže a my se vám rádi ozveme.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.

MENU
int(0)