Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

TC Business School na výroční konferenci ATHEA

TC Business School je od letošního roku přidruženým členem ATHEA. Poprvé jsme proto přijali pozvání na výroční konferenci, abychom pozorovali, učili se a možná trošinku i přispěli ke zlepšení prostředí, ve kterém působí poskytovatelé programů MBA.


 

Naší školu zastupoval Tomáš Bujna a při návratu do Bratislavy pak popsal svůj jeden den v Bruselu na konferenci ATHEA v krátkém článku.

ATHEA - Association for Transnational Higher Education Accreditation

Zpět na výpis aktualit


Kontaktní formulář

Máte zájem o studium, nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Vyplňte formulář níže a my se vám rádi ozveme.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.

MENU