Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Výroční zpráva CZEPA

Výroční zpráva CZEPA, České asociace paraplegiků


Česká asociace paraplegiků - CZEPA pomáhá vozíčkářům k co nejrychlejší a efektivní integraci pomocí realizovaných projektů. V roce 2013 se asociace zaměřila nejen na poskytování sociálního poradenství, ale také vydala řadu edukačních DVD a tištěných materiálů. CZEPA aktivně připomínkuje legislativu v sociálních a zdravotní oblasti pro spinální pacienty,pořádá vzdělávací aktivity a osvětové kampaně pro veřejnost, vede projekt Bydlení pro tetraplegiky, oslovuje známé osobnosti prostřednictvím charitativního projektu Hvězdný bazar. Pochlubit se může také velmi úspěšným projektem Vozejkov.cz (komunitní portál pro vozíčkáře) a VozejkMap.cz (aplikace ve smartových telefonech o bezbariérových místech v ČR).

Současná ředitelka CZEPA Alena Jančíková získala v roce 2013 Cenu Olgy Havlové od Výboru dobré vůle - Nadace Olgy Havlové. Touto cenou bývají oceněni lidé se zdravotním postižením, kteří se se svým handicapem vyrovnali a pomáhají druhým lidem. CZEPA v čele s Alenou Jančíkovou se snaží vytvářet vozíčkářům s poraněním míchy životní podmínky, které jim umožní překonat těžké životní období, nevzdat se a žít dál plnohodnotný život.

 

Alena Jančíková, ředitelka CZEPA, studentka TC Business School

 

Koupí knihy z autorské dílny lektorů TC Business School přispějete na činnost CZEPA.

více informací o činnosti CZEPA naleznete na www.czepa.cz/

 

 

 

 

 

Zpět na výpis aktualit


Kontaktní formulář

Máte zájem o studium, nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Vyplňte formulář níže a my se vám rádi ozveme.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.

MENU
int(0)