Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Znovu ta samá otázka: Môžu ryby lietať?

V pondělí se Ryby učili létat v oblacích marketingu. Ryby jsou vlastně účastníci inkubátoru pro začínající sociální podnikatele, který na Slovensku pořádá Nadácia PROVIDA. TC Business School se do něho zapojila ve fáze návrhu programu rozvoje podnikatelských kompetencí a také lektorsky zajišťuje jednotlivá soustředění.


V pondělí někdy po deváté jsme se potkali v Bratislavě. Někteří už měli za sebou šest hodin nového dne, Prešov není hned tak za rohem. I proto nás překvapila energie, kterou vyzařovali v průběhu celého dne věnovaného marketingu. Možná to bylo tím, že si navzájem pomáhali tvořit svou strategii marketingu a pak i plán konkrétních kroků, kterými ji naplní. Někdy je až neuvěřitelné, jak se jim daří zakotvit své podnikání v reálném světě biznisu, i když se v něm ještě nikdy nepohybovali. Už se těšíme na pokračování v červnu. Tentokrát to bude o financích.

 Lietajúce ryby, TC Business School a Nadácia Provida

Zpět na výpis aktualit


Kontaktní formulář

Máte zájem o studium, nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Vyplňte formulář níže a my se vám rádi ozveme.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.

MENU
int(0)