Jaký byl ten společně prožitý rok 2018

Karolina Čiklová Zpět do kategorie Management obecně

17.12.2018 0 komentářů

Díky, že jste s námi. Díky, že jsme s vámi! Pojďme si připomenout, jaký byl rok 2018.

Seriál nejen pro manažer/ky - ONLINE a ZDARMA!

PROČ BYSTE MĚLI SERIÁLU VĚNOVAT ČAS?

  • Během několika dnů se vám otevře nový pohled na vedení týmů a firem.
  • Nečeká vás žádné akademické teoretizování. Ukážeme vám, jak rozpoznat manažerské problémy a jak postupovat při jejich zvládání.
  • Pochopíte, proč se některé potíže stále opakují a jak tomu předcházet.
  • Uvědomíte si, že zásadní rozdíl mezi skutečným úspěchem firmy a jejím pouhým přežíváním nejčastěji tkví jinde než v geniálních nápadech jednotlivce.
  • Přečtete si reálné příběhy podnikatelů a majitelů firem.
  • Díky novým poznatkům můžete zvednout hlavu z každodenní operativy, získáte nadhled pro přemýšlení o dalším rozvoji firmy a prostoru pro rodinu a koníčky.

>> PŘIHLASTE SE ZDE <<

Jednou z nejpoužívanějších otázek Action Learning je „Jak se vám daří?“ 
Závěr roku prostě k bilancování přímo podněcuje, jak jinak. A jak se dařilo TC Business School?

Měli jsme se skvěle, a zároveň naráželi na vlastní limity. Žili jsme mnoha příběhy našich studentů, a psali svůj vlastní. Opět se nám potvrdilo, že nic není černobílé a z žádného kouta nevede jen jedna cesta.

Naštěstí v něčem se rok 2018 podobal těm předchozím. Stále potkáváme lidi, se kterými stojí za to spolupracovat, a jsme vděční, že se můžeme podílet na jejich úspěchu. Nechybí jim elán, chuť se posouvat, umí s námi sdílet radost i obavy. Díky jejich náhledu na svět můžeme společně měnit jejich i naši budoucnost.

Podařilo se nám uspořádat dva TC CLUBy, na které přijelo dohromady více než 60 manažerů z nejrůznějších firem a oborů.

  

Připomněli jsme si 20leté výročí založení TC Business School a 30 let našeho partnera Business School Nederland.

  

Během roku 2018 jsme otevřeli 4 kurzy MBA

  

V září 2018 se v nizozemském v Den Haagu uskutečnila slavnostní 20. promoce, které se zúčastnilo 420 absolventů.

  

Přijali jsme pozvání do 12 firem našich studentů i absolventů a o našich návštěvách si můžete přečíst na FB nebo na blogu. Někteří jsme vůbec poprvé letěli balónem 

  

Veřejnosti jsme se připomněli inzercí v časopise Respekt a naplánovali několik Dnů otevřených dveří pro zájemce o studium.

Kurzy pořádáme nově v příjemném prostředí Váňova statku. Píšeme blog, ladíme web. Studentům posíláme zprávy o novinkách u nás i jinde. A interně velmi intenzivně pracujeme na marketingové strategii TCčka.

Celý rok jsme pracovali se šestým dílem naší autorské edice knih „K čemu jsou manažerům čísla?“ a už pilně píšeme sedmé pokračování, které by mělo vyjít v příštím roce.

Pořád se učíme. AHA momenty přicházejí někdy nečekaně, ale děkujeme za každé naučení. Nutí nás totiž přemýšlet.
Těšíme se, že rok s devítkou na konci prožijeme neméně aktivně. S manažery, kterým se daří. S vámi!

 

 

Workshop: Agilní firma, aneb snazší cesta....

Svět se strašně rychle a hlavně nepředvídatelně mění. Včerejší jistoty v průběhu noci dávno roztály a ráno se vynořují nové příležitosti i hrozby. Přijďte 24. června 2020 od 9h na WORKSHOP do hotelu Modrá Růže na Praze 1 (metro Můstek) a připravte firmu i sebe na zvraty v chaotickém prostředí. Firmy v něm potřebují...zde

 Zajímá nás Váš názor

RSS kanál komentářů k tomuto článku


Přihlášení k odběru zpravodaje

Přihlašte se k odběru zpravodaje a my vám budeme pravidelně posílat shrnutí nových příspěvků z weblogu na váš email

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.