Proč ve firmě Kříž nechodí do práce ale do školky?

Lucka Kolomazníková Google+ Zpět do kategorie Ostatní

31.05.2018 0 komentářů

Přijali jsme pozvání do další firmy, kterou vede naše absolventka. Blanka Křížová převzala nedávno diplom GMP a plánuje pokračovat na cestě k titulu MBA. Její bratr Libor u nás studoval před několika lety. Firma KŘÍŽ.cz z Letovic u Brna se specializuje na strojní vyšívání. Byla to pastva pro oči :-) Děkujeme a přejeme, ať se všechno daří!

Seriál nejen pro manažer/ky - ONLINE a ZDARMA!

PROČ BYSTE MĚLI SERIÁLU VĚNOVAT ČAS?

  • Během několika dnů se vám otevře nový pohled na vedení týmů a firem.
  • Nečeká vás žádné akademické teoretizování. Ukážeme vám, jak rozpoznat manažerské problémy a jak postupovat při jejich zvládání.
  • Pochopíte, proč se některé potíže stále opakují a jak tomu předcházet.
  • Uvědomíte si, že zásadní rozdíl mezi skutečným úspěchem firmy a jejím pouhým přežíváním nejčastěji tkví jinde než v geniálních nápadech jednotlivce.
  • Přečtete si reálné příběhy podnikatelů a majitelů firem.
  • Díky novým poznatkům můžete zvednout hlavu z každodenní operativy, získáte nadhled pro přemýšlení o dalším rozvoji firmy a prostoru pro rodinu a koníčky.

>> PŘIHLASTE SE ZDE <<

Textilní výrobou se firma Kříž zabývá více než 25 let.
Od založení společnosti v roce 1991 a spuštění výroby na prvních vyšívacích strojích v garáži v roce 1992 uteklo již hodně vody. A firma se zdárně rozrůstá.

Od založení firmy jsme se majitelé snaží soustředit na spokojenost svých zákazníků, rozvoj firmy a zaměstnanců. 

Budova provozovny původně sloužila jako firemní školka pro děti zaměstnanců podniku Tylex.
Pojmenování areálu se nám tak zažilo, že v současnosti nechodíme do práce, ale stále do ,,školky“ :) říká Blanka Křížová.

 

Workshop: Agilní firma, aneb snazší cesta....

Svět se strašně rychle a hlavně nepředvídatelně mění. Včerejší jistoty v průběhu noci dávno roztály a ráno se vynořují nové příležitosti i hrozby. Přijďte 24. června 2020 od 9h na WORKSHOP do hotelu Modrá Růže na Praze 1 (metro Můstek) a připravte firmu i sebe na zvraty v chaotickém prostředí. Firmy v něm potřebují...zde

 Zajímá nás Váš názor

RSS kanál komentářů k tomuto článku


Přihlášení k odběru zpravodaje

Přihlašte se k odběru zpravodaje a my vám budeme pravidelně posílat shrnutí nových příspěvků z weblogu na váš email

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.