Proč ve firmě Kříž nechodí do práce ale do školky?

Lucka Kolomazníková Google+ Zpět do kategorie Ostatní

31.05.2018 0 komentářů

Přijali jsme pozvání do další firmy, kterou vede naše absolventka. Blanka Křížová převzala nedávno diplom GMP a plánuje pokračovat na cestě k titulu MBA. Její bratr Libor u nás studoval před několika lety. Firma KŘÍŽ.cz z Letovic u Brna se specializuje na strojní vyšívání. Byla to pastva pro oči :-) Děkujeme a přejeme, ať se všechno daří!

Textilní výrobou se firma Kříž zabývá více než 25 let.
Od založení společnosti v roce 1991 a spuštění výroby na prvních vyšívacích strojích v garáži v roce 1992 uteklo již hodně vody. A firma se zdárně rozrůstá.

Od založení firmy jsme se majitelé snaží soustředit na spokojenost svých zákazníků, rozvoj firmy a zaměstnanců. 

Budova provozovny původně sloužila jako firemní školka pro děti zaměstnanců podniku Tylex.
Pojmenování areálu se nám tak zažilo, že v současnosti nechodíme do práce, ale stále do ,,školky“ :) říká Blanka Křížová.

 

Milan Hodovský

„Do studia jsem šel s tím, že mi pomůže zlepšit manažerské dovednosti. Výsledek však předčil má očekávání. Studium na TC Business School mě „donutilo“ od základu změnit pohled na management a na mě jako na manažera.“

Milan Hodovský
Head of Project Management Department, ANECT a.s.

 Zajímá nás Váš názor

RSS kanál komentářů k tomuto článku


Přihlášení k odběru zpravodaje

Přihlašte se k odběru zpravodaje a my vám budeme pravidelně posílat shrnutí nových příspěvků z weblogu na váš email

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.