Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Jaké bylo setkání březnového TC Clubu?

TC Club nabízí pravidelný prostor pro setkávání studentů a absolventů TC Business School. Studenti se zde potkávají a ve velmi otevřeném prostředí debatují, řeší problémy a hledají společně řešení a inspiraci.


28.března jsme se opět setkali v hotelu Modrá růže v Praze. Sešlo se zde 38 manažerů - současných studentů i absolventů TC Business School z 26 různých firem.

Hlavním tématem setkání bylo Řízení změn a diskuze se vedly o tom, jak lidi ve firmě na změny připravit, jak změny ve firmě komunikovat, jak do nich zapojit lidi a jak je úspěšně řídit.

Ze společných debat vyšla řada nápadů a studenti měli možnost sdílet své zkušenosti a názory. Odnesli si především nové podněty k přemýšlení, jiné úhly pohledu na dané téma. Obrovským přínosem pro každého je především kontakt s podobně naladěnými lidmi, kteří mají odlišné zkušenosti a názory.

více informací o TC Clubu najdete na stránce klubu nebo na našem FB

Zpět na výpis aktualit


Kontaktní formulář

Máte zájem o studium, nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Vyplňte formulář níže a my se vám rádi ozveme.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.

MENU