Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

TC CLUB
Setkání studentů MBA a absolventů TC Business School

Proč jsme TC Club založili?

Naši studenti neustále pracují na svém rozvoji a učení se, potřebují objevovat nové příležitosti, generovat neotřelé nápady a nacházet kreativní řešení.
Zajímá je, jak to dělají v jiných firmách a navzájem se podporují při řešení svých problémů. 
Těší se, že si nejen zavzpomínají na studijní atmosféru a zážitky ze studia, ale také obnoví staré kontakty a navážou nové. A protože my to vnímáme stejně, založili jsme TC CLUB, který by měl pod záštitou TC Business School naplňovat jejich potřeby a přání tak, aby se jim dařilo!

 

Co je náplní TC Clubu?

Setkání manažerů, kteří chtějí utvářet společenství důvěry a měnit pohled na manažerskou praxi, se koná v Praze v Hotelu Modrá Růže. Společně diskutujeme, debatujeme a přemýšlíme nad tématy, která v současnosti rezonují v českých a slovenských firmách. Snažíme se, aby společná setkání nebyla mlácením prázdné slámy, ale vzájemným obohacením, předáním zkušeností, názorů a třeba i tipů. Dvakrát do roka pořádáme akce pro lidi, co si důvěřují a mají stejné zájmy.

 

A co bylo tématem posledního setkání?

Řídit změny či čekat, co nám spadne na hlavu? 

Poslední setkání manažerů českých a slovenských firem, kteří absolvovali či studují MBA program, se uskutečnilo 28. března 2019 v pražském hotelu Modrá růže. Setkalo se zde 38 manažerů - studentů a absolventů TC Business School. Hlavním tématem, které si studenti vybrali pro toto setkání bylo Řízení změn. Debatovalo se o tom, jak změny ve firmě komunikovat, jak na ně připravit zaměstnance, jak lidi ve firmě ke změnám motivovat a následně jak změny řídit.

Studenti si ze setkání odnesli především nové podněty k přemýšlení, nápady na možná řešení a jiné úhly pohledu na dané téma.

Nálada byla opět výborná. Nejcennější na setkáních TC Clubu je podle jeho účastníků právě možnost setkat se s novými lidmi, kteří jsou podobně naladěni, ale mají odlišné zkušenosti a názory. Studenti oceňují také pestré složení účastníků - od velkých komerčních firem přes firmy rodinné až po nekomerční sektor.

 

Jaké bude setkání na podzim 2019?

Jaký bude podzimní klub, bude opět záviset především na účastnících. Děkujeme všem, kteří posílají náměty na příští téma klubu. Věříme, že se nám opět podaří vyhmátnout problém, který nás všechny aktuálně pálí. Sejdeme se 26.září 2019 v hotelu Modrá růže v Praze. Přihlášky posílejte na adresu lucie@tcbs.cz

Těšíme se opět na viděnou, na vás, i na zajímavé debaty. Pokud máte ve svém okolí někoho, kdo by měl zájem se s námi také potkat, vezměte ho s sebou!

 

Podívejte se, jak probíhala předchozí setkání:

TC Club říjen 2017

TC Club březen 2018

TC Club říjen 2018

TC Club březen 2019

 


Kontaktní formulář

Máte zájem o studium, nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Vyplňte formulář níže a my se vám rádi ozveme.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.

MENU