Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

TC CLUB
Setkání studentů MBA a absolventů TC Business School

Proč jsme TC Club založili?

Naši studenti neustále pracují na svém rozvoji a učení se, potřebují objevovat nové příležitosti, generovat neotřelé nápady a nacházet kreativní řešení.
Zajímá je, jak to dělají v jiných firmách a navzájem se podporují při řešení svých problémů. 
Těší se, že si nejen zavzpomínají na studijní atmosféru a zážitky ze studia, ale také obnoví staré kontakty a navážou nové. A protože my to vnímáme stejně, založili jsme TC CLUB, který by měl pod záštitou TC Business School naplňovat jejich potřeby a přání tak, aby se jim dařilo!

 

Co je náplní TC Clubu?

Setkání manažerů, kteří chtějí utvářet společenství důvěry a měnit pohled na manažerskou praxi, se koná v Praze v Hotelu Modrá Růže. Společně diskutujeme, debatujeme a přemýšlíme nad tématy, která v současnosti rezonují v českých a slovenských firmách. Snažíme se, aby společná setkání nebyla mlácením prázdné slámy, ale vzájemným obohacením, předáním zkušeností, názorů a třeba i tipů. Dvakrát do roka pořádáme akce pro lidi, co si důvěřují a mají stejné zájmy.

 

A co bylo tématem posledního setkání?

Jsou české firmy připraveny na konec konjunktury? 

Poslední setkání manažerů českých a slovenských firem, kteří absolvovali či studují MBA program, se uskutečnilo 10. října 2018 v pražském hotelu Modrá růže. V rámci tradičního TC CLUBu jsme si společně připomněli 20leté výročí TC Business School a náležitě ho oslavili a hlavně se věnovali diskuzím na téma firemních strategií. Mluvilo se především o ne/připravenosti českých firem na konec současné konjunktury, rizicích ovlivňujících vývoj trhu a struktuře strategického procesu.

 

Podívejte se, jak probíhala předchozí setkání:

TC Club říjen 2017

TC Club březen 2018

 


Kontaktní formulář

Máte zájem o studium, nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Vyplňte formulář níže a my se vám rádi ozveme.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.

MENU